Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A to ma być do ściągania ryb z wędki? A czemu nie użyć tych takich łapek silikonowych do garnków? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
siłownia 125, nie bądź taki całkiem tajemniczy i powiedz do czego konkretnie te rękawiczki będą używane. Czy mają być szorstkie i nieprzemakalne czy tylko szorstkie? Może trochę błądzimy sugerując się zdjęciem rękawiczek wędkarskich. Poszukaj tu:https://www.berotex.net/pl/131-kodura-tkanina-600d-x-600d-pvc
Ania79, masz rację twierdząc że rękawice robocze (ogrodowe) są przemakalne, ale jeśli chodzi o tę stronę z gumą to nie wszystkie są "nagumowane" gładko. Czasem warstwa gumy jest dość gruba i ma fakturę, z taką rękawiczką nawet gruba ryba sobie nie poradzi:):). Mam takie, kupione chyba w OBI - ale niestety nie ma na nich producenta.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szkoda,że nie masz tego producenta bo by mi się takie przydały do ogrodu.Szukam takich w miarę cienkich a jednocześnie z chropowatą gumą,Zawsze w koncu grzebię gołymi rękami i dłonie mam jak kopacz rowów :boisie:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie, jeśli nie muszą być nieprzemakalne, to może z worka? Trudno o bardziej szorstką tkaninę niż konopny worek.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.