Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie, to mój pierwszy post na forum :)
Potrzebuje szorstkiej tkaniny, jak najbardziej szorstka. Czytałem że grogram taki jest, lecz nie można go dostać nigdzie.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Do czego to ma służyć?Od tego trzeba by zacząć,żeby cokolwiek doradzić.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Głównie coś takiego. Wiecie gdzie mogę dostać taki szorstki materiał? Producent pisze ze rękawiczka jest wykonana 60%polietylen 30%nylon i 10% 10%elastan

Potrzebuje do nowej rękawiczki z antypoślizgowa powłoką, cały czas szukam :)

--- Ostatnio edytowane 2018-09-28 16:24:29 przez silownia125 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
One są z dzianiny,nie sądzę by gdzieś taka była dostępna detalicznie,mozna podzwonić po producentach odzieży wędkarskiej może ktoś się zlituje i coś doradzi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Grogram to tkanina.Na przylegające rekawiczki się nie nadaje i raczej z biegiem rozwoju włókiennictwa nikt już sztormiaków z tego nie szyje.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za odpowiedź:) a może jakis inny pomysł, materiał który mógłby przylega do śliskiej powierzchni
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli to ma być rękawiczka - to dlaczego nie może być gotowa, taka z zakresu odzieży roboczej, ochronnej? Są przecież w sprzedaży tego typu rękawiczki z dość grubą warstwą gumy (chyba gumy?). Używam do prac ogrodniczych, trzonek od motyki czy od łopaty nie wyślizguje się z rąk.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewnie dlatego że jedna rękawiczka kosztuje 70zł.A taka ogrodowa jest przemakalna a guma gładka a ryby potrafią być śliskie i giętkie.Ktoś na wędkujących robi niezły biznes:krzyk:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zgadza się, cena kosmiczna jak za jedną rękawiczke :)
A wiecie może w jaki sposób, gdzie szukać jak uzyskać taki szorstki materiał? Producent pisze ze jest to polietylen i nylon.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A może mogą być rękawiczki do obierania ziemniaków albo takie szorstkie ściereczki-zmywaki?

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.