Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jak uszyć taką sukienkę

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A w czym konkretnie problem w tej czy w tamtej.Wszystko to dość proste modele.Czego nie wiesz,o co pytasz.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, sądząc po reszcie postów to maritas to nie tylko nowy forumowicz/ka, ale i bardzo młody. Wszędzie pyta jak uszyć projekty z katalogu. O ile więc jest z Warszawy i Ursynowa, to w 2019 uruchamiamy na Ursynowie za darmo w ramach budżetu partycypacyjnego kurs podstawowy, szycia na maszynie i jakichś podstawowych rzeczy, na przykład spódniczki czy torby.Trzeba się dowiedzieć i zapisać. Oprócz tego literaturę mamy w innym dziale, nic tylko czytać i uczyć się szyć, to samo wątki na forum o książkach o krawiectwie - nie tylko mnie one inspirują. Poniżej, w tym samym dziale.
Wiem jak to jest, jak chce się już coś uszyć a się nie umie - zaczytywałam się Zofią Hanus w wersji nastoletniej i kroiłam mamy garsonkę...eee... w swoim wieku ;D.
Tak samo wspomina młode fanki szycia nawet już w odzieżówce mooja mistrzyni krawcowa u której się uczyłam :).
Jak pisze Ania79 -trzeba jednak najpierw zacząć, a później pytać jak się czegoś nie wie.
Wydaje mi się, że godna polecenia na początek jest Burda - "Szycie krok po kroku". Tam są dość proste ale ładne wykroje, tłumaczy się jak to zrobić, modelki na których widzisz jak to będzie wyglądało.
Nie kupuję, tworzę sama na siebie i moje dziwne rozmiary i figurę - ale myślę że tu trzeba serwisu dla początkujących - i fanka będzie w drużynie :D
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.