Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie, mam zapytanie związane ze zwężeniem spodni, otóż czy jest możliwe wykonanie tego w przypadku spodni załączonych na zdjęciu? Zwykle jeansy mają z jednej strony ten 'podwójny szew' a tu jest on z obu, z góry dzięki za odpowiedź, Pozdro:)

https://zapodaj.net/002d55238fc06.jpg.html

--- Ostatnio edytowane 2018-12-25 16:24:35 przez lukaszw645 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, mam klienta który raczy mnie 2-3 razy w roku jeansami z takim szwem. Karkołomna robota ale do wykonania. Rozpruwam nad miejsce od którego będę zwężać, wycinam nadmiar materiału a potem robię szew francuski, przeszywam nitką w jak najbardziej zbliżonym kolorze i kasuję minimum 30 zł.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Psst...

Może to właśnie ten klient :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Haha, to nie ten :D
Natomiast jeszcze jedno pytanie, czy to wykonanie jest w miarę przybliżone do 'oryginalnego'? A i dzięki bardzo za pierwszą odpowiedź, pozdro:)
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, można zrobić na tyle dobrze, że praktycznie nie poznać, iż nogawki były zwężane. Tylko to zależy od krawcowej, jeśli się nie przyłoży to będzie widać. Poszukaj dobrego punktu poprawek krawieckich albo zaufanej krawcowej.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.