Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam Poszukuje książki na temat krojow historycznych. Czy możecie mi polecić jakieś publikacje polskie lub zagraniczne?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć.Jakieś konkrety są potrzebne,pojęcie ubiór historyczny jest tak pojemne jak sama historia ludzkości.Od kiedy istnieli ludzie zawsze w coś tam się ubierali i wszelkie grupy a później narody miały swoje mody,a do tego obszerny rozdział o ubiorach wojskowych na przestrzeni wieków.Temat to bardzo ciekawy jednak rozległy,może chodzi Ci o coś konkretnie?Suknie,mundur?Książek o ubiorach jest wiele,chociaż takich gdzie byłyby podpowiedzi jak uszyć to nie znam,ale też Twoje pytanie jest tak lakoniczne ,że nie wiem czy o to akurat chodzi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wygooglowałam nick ,o wykroje raczej nie chodzi,skoro szyjecie suknie ślubne to techniki Wam nie brak i modelujecie pewnie często na manekinie."Tysiąc lat ubiorów w Polsce "Anny Sieradzkiej.To tak z naszego podwórka ,bo to mnie najbardziej interesuje.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja teraz czytam książkę pożyczoną od koleżanki napisana przez jakiegoś Greka 'Pacjentka". Bardzo fajna, polecam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O "pacjentach... " skąd,przepraszam?
:angel:
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.