Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry. Planuję zakup maszyny, w nowej gazetce sklepu Aldi od jutra będzie dostepna maszyna Singer Merritt za 399 zł, jednak nie znalazłam informacji jaki to jest konkretnie model, brak też szczegółowej specyfikacji. Czy wie ktoś co to za maszyna i czy warto kupować dla osoby początkującej?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
GosiuS, mam nadzieję, że jakaś decyzja zapadła, bo Administratorka jak usuwała nadmiar wiadomości to usunęła i moją odpowiedź : D Trudno.

--- Ostatnio edytowane 2019-02-25 12:17:43 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Administrator
GosiuS, mam nadzieję, że jakaś decyzja zapadła, bo Administratorka jak usuwała nadmiar wiadomości to usunęła i moją odpowiedź : D Trudno.

No właśnie zapędziłam się i strzeliłam gafę. Fides a może odpowiesz tutaj raz jeszcze :D Plisssssssssss...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Odpowiem Administratorko :D , bo sporo pamiętam z tej odpowiedzi.

Napisałam, że wizualnie podobną maszynę udało mi się wyszukać jako Singera Simple 3210 i radziłam też, aby przed zakupem dowiedzieć się jak wygląda serwis maszyny. Polecałam przeczytanie instrukcji i obejrzenie filmów o obsłudze, aby uniknąć podstawowych błędów na przykład przy nawlekaniu górnej nitki.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Byłam w Aldim. Ten model to 3215. Ale nie zdecydowalam się, ponieważ niewiele znalazłam informacji na temat tej maszyny w internecie. Sklep powinien umieścić w gazetce symbol modelu... Oni napisali jedynie "maszyna do szycia singer merritt" i kilka funkcji, dla osoby mało obeznanej to zbyt skąpe informacje żeby zdecydować się na zakup. Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fides, zdążyłam wtedy przeczytać Twoją odpowiedź, dziękuję ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gosia, wiem, bo przeczytałam Twoje podziękowanie : D
Powodzenia w zakupach. I szyciu.
Avatar użytkownika
Administrator
Gosia może poczekaj na poczciwego Silver Cresta z Lidla albo zerknij na coś używanego w tej cenie?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.