Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzien dobry :) mam prosbe o pomoc i konsultację. Mam kurtke wiosenna ze sciagaczami na koncu rekawow oraz na dole kurtki. Niestety troszke zle na mnie lezy, te sciagacze "ciagna" i zastanawiam sie nad zlikwidowaniem ich. Mam inna stara kurtke z ktorej moglabym wziasc material. Mysle zeby doszyc inne mankiety. Prosze o porade, czy taka przerobka to w ogole sensowny pomysl? Bedzie to dobrze wygladalo? Dziekuje za wszelkie opinie.

--- Ostatnio edytowane 2019-03-03 20:26:20 przez Gala ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdjęęęcia...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Da się zrobić.Wyglądać będzie dobrze jężeli starannie doszyjesz.Można udać mankiet wtedy nie trzeba sztukować podszewki.Albo sztukować i wtedy rekaw przedłużyć miejsce szycia przestębnować dwa razy markując dwuigłówkę,będzie wyglądać,że tak miało być.A zdjęcia pomocne by były by coś konkretnie doradzić.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Można śmiało i w miarę bezproblemowo doszyć w miejsce ściagaczy mankiet ,powinno dobrze wygladać.Mozna np na mankiecie dorzuić regulację na rzep lub napę to będzie już ekstra profesjonalnie wygladać.A na dole q miejsce ściagacza przestębnowany pas ,jest trochę roboty przy tym ale można.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziekuje :) jak zrobie to zamieszcze zdjecie z przerobkami :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.