Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć mam na imię Ania,
swoją przygodę z szyciem rozpoczęłam niedawno.

Zobaczyłam gdzieś w sieci śpiworek dziecięcy do łóżeczka, ale taki ze sprytnymi "dziurami" na stopy (żeby rano dziecko mogło w nim chodzić zamiast szlafroka). Postanowiłam taki stworzyć dla synka.
Za narzędzie posłużył mi Predom Łucznik 451 moich rodziców. To była szorstka przyjaźń, aczkolwiek muszę przyznać, że maszyna ta obeszła się ze mną, totalnym leszczem, nad podziw łaskawie.
Złapałam bakcyla i pół roku temu kupiłam własną maszynę. Wybór padł na Janome DXL 603.

Szyję... a raczej próbuję szyć dla synka i córci (wdzięczny odbiorca bo nie wybredny - na razie!) . W planach mam kilka rzeczy dla siebie, a w nieco dalszej przyszłości chciałabym uszyć koszule dla małżona. :angel:
Szyję tak, jak piszę ten post: dłuuuuuugo, z przerwami, zwykle późnym wieczorem lub nocą.

Cieszę się, że trafiłam na to forum.
W sieci można znaleźć wiele informacji, niestety bywa i tak, że informacje te są błędne. Mam nadzieję, że w razie czego znajdę tutaj poradę.


Pozdrawiam serdecznie,
Ania
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj na forum Lanka : ) szyj i pytaj. Szycie dla rodziny to ogromna satysfakcja : )) a i dla siebie też.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witamy na forum.

I może warto założyc własny wątek w dziale "Nasze Dzieła" :)



________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Lanka:):) Szyj i pochwal się, powodzenia:):).

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.