Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.
Jest to mój pierwszy post i jak się można domyśleć jestem amatorem dopiero raczkującym po świecie krawiectwa. Mam pytanie do ekspertów z tego forum jak się zabrać za wszycie kieszeni do tych spodni oraz czy w ogóle jest to możliwe,

serdecznie Pozdrawiam
Dawid

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Zewnątrz Wewnątrz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powodzenia.


--- Ostatnio edytowane 2019-03-29 21:31:23 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
--- Ostatnio edytowane 2019-03-29 21:24:09 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
cyklon21, witam i przepraszam - tak namieszałam jak chyba nigdy dotąd. Według mnie możliwe jest wszycie kieszeni. Napisałam jak ja bym to zrobiła - najpierw post dodał się dubeltowo, chciałam jeden "skasować" a teraz widzę że skasowały się dwa. Zrób to tak: rozpruj ten "łukowaty" szew i trochę szew boczny oraz wszycie do paska, koło szlufki. W ten sposób powstanie otwór kieszeniowy. No i wypadałoby ten otwór podszyć pliską i ostębnować (część wierzchnia kieszeni). Część kieszeni - tę która ma być bliżej ciała - przedłużyć o parę centymetrów i najlepiej byłoby użyć takiego materiału z jakiego uszyte są spodnie. Do tego przedłużenia i do pliski z części wierzchniej dopasuj i przyszyj worek kieszeniowy. Na koniec pozszywaj to co wcześniej rozprułeś - czyli wszycie do paska i szew boczny (nit może trochę przeszkadzać, ale na pewno sobie z nim poradzisz). Jeżeli masz spodnie z takimi kieszeniami to potraktuj je jako ściągę. No to do dzieła, na pewno Ci się uda:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może nie ruszać tych atrap kieszeni i zrobić kieszenie na zamek poniżej paska.
Załączniki

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.