Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję.Znalazłam to czego szukałam gdzieś indziej. Moje emocje są neutralne zawsze,jestem osobą spokojną i negatywne emocje a nawet panika dopadają mnie tylko przy okazji spotkań z pająkami.Wyraziłam swoje zdanie.Reklamujecie się w tej chwili za darmo ,na gapę na stronie dla pasjonatów a ofertę macie dla hurtowników.Komuś się chce wylewnie odpisywać na posty a zadbać strikre o sprzedaż na atronie nie:):mysli:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Pani Aniu, pani wpisy ujawniają nawet więcej, niż ja sugeruję. Nie szukam zwady, a wręcz przeciwnie. My jako załoga także jesteśmy pasjonatami w wielu dziedzinach, są wśród nas kaletnicy, rękodzielnicy, znawcy skór, szycia, a także literatury ;) Co do wad strony, które nam Pani kilkukrotnie wytykała - błędów nie popełnia tylko ten, który nic nie robi. Nie zależy nam na darmowej reklamie "na gapę" - jak to Pani określiła, ale szukamy innych pasjonatów, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług. Pani nie uda mi się przekonać, więc życzę miłego dnia i tym kończę tę dyskusję.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Morapel
2019-04-29 14:17:20 Dzień jest dobry ;) ale ktoś tu ma zły humor - od kiedy przywitanie się jest traktowane jak spam? Regulamin znam i ogłoszenie o płatnej reklamie też. Dziękuję nie skorzystam po takim "powitaniu". Morapel, nie wiem jaki regulamin znasz - ale na pewno nie jest to regulamin naszego Forum - Giełdy Krawieckiej. Spamujesz ile wlezie, dziwię się że nasza administratorka jeszcze Cię nie "skasowała".
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry wszystkim raz jeszcze ;) To wątek przywitania i niech tak zostanie ;) Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak łucznik ktoś udaje że jest baardzo pozytwny sugeruje innym złe emocje i się za darmo reklamuje a nie przyjmuje na klatę konstruktywnej krytyki swoich sprzedażowych stron.Wielka szkoda bo produkty z potencjałem,ostatnio siedzę w okuciach kaletniczych i podejście naszych producentów jest jeżeli chodzi o detalistów niefajne.Chcesz 50 sztuk a oni nie,musisz z 1000.Na stronach w zakładce oferta ani wymiarów ani cen ,żenada bo raczej mało kto pofatyguje się osobiście w czasach internetu kiedy wszystko można zamówić pod drzwi.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry, no to raz jeszcze sprostowanie - strona firmowa Morapel jest skierowana do hurtowników. Dla detalistów jest sklep internetowy sklep.morapel.pl
Tam można zamawiać pojedyncze sztuki. Nawet zdarza się, że ktoś z paczki 100 przelotek potrzebuje 10 sztuk i my je wysyłamy listem obniżając koszty wysyłki. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna, gdzie jesteś::(:(:zalamka
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzien dobry 😀
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzien dobry 😀

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.