Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry wszystkim!

Dobrze jest znaleźć takie forum, widzę tu dużo merytorycznych uwag, a dopiero się rozglądam! ;)
Pozdrawiam

Morapel

https://sklep.morapel.pl


--- Ostatnio edytowane 2019-04-29 13:28:58 przez Morapel ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry Morapel, rozglądaj się rozglądaj - może zauważysz że na tym Forum spamerzy nie są darzeni sympatią.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień jest dobry ;) ale ktoś tu ma zły humor - od kiedy przywitanie się jest traktowane jak spam? Regulamin znam i ogłoszenie o płatnej reklamie też. Dziękuję nie skorzystam po takim "powitaniu".
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Reklamuje się sklep którego dystrybutorzy nie odbierają telefonów:zly: próbowałam 3 miesiące temu kilkakrotnie.Frontem do klienta:dobani:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taka jeszcze mała uwaga skoro jest możliwość i ktoś to przeczyta z Waszej lub innej firmy.Bardzo chętnie kupiłabym polskie okucia kaletnicze,dobrej jakości ale... albo strona internetowa jest jakąś masakrą produkty nie są opisane,nie ma wymiarów,albo nie ma cen albo trzeba kupić 1000szt.No dajcie żyć.A u naszych czeskich sąsiadów strona piękna i po polsku i można zamówić 1 sztukę,jak się zamawia kilka cena maleje a jak kilkadziesiąt to znacząco nie wspominając o wyborze.Amen.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
.A u naszych czeskich sąsiadów strona piękna i po polsku i można zamówić 1 sztukę,jak się zamawia kilka cena maleje a jak kilkadziesiąt to znacząco nie wspominając o wyborze.Amen.
Koleżanka rzuci linkiem jeśli można. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
żeby nie było to nie reklama a szczere polecenie :hura: po wielu miesiącach borowania netu i telefonów do hurtowni w naszym kraju itd trafiłam przpadkowo na sklep Stoklasa i życie stało się ciut prostsze:D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Pozwolę sobie odpowiedzieć, skoro padły pytania itp. związane z naszą pracą.
Pracujemy w godz. 8-16, pod numerami podanymi poniżej zawsze ktoś odbierze.

tel. +48 18 442 90 95
+48 18 443 18 80
+48 18 333 75 94

Strona firmowa jest w trakcie zmian, za utrudnienia przepraszamy, ale katalogi okuć do obejrzenia online i do pobrania w formie PDF są tutaj: https://www.morapel.pl/okucia-i-ozdoby.html Wszystkie okucia w katalogach są przedstawione w skali 1:1, warto ustawić podgląd na 100% pdf i to pomaga w wyborze.
Jest wiele powłok do wyboru: złoty, srebrny i czarny nikiel itp.

Dla detalistów mamy osobny sklep internetowy sklep.morapel.pl gdzie codziennie pojawiają się nowe produkty.
Zawsze można też zapytać o pozycje, których nie ma w ofercie - produktów mamy ponad 22 tysiące, więc pracy przed nami wiele.

Nawet poza sklepem internetowym i sprzedażą hurtową proponujemy klientom kupno próbek bez minimalnej ilości sztuk, jeśli tylko mamy to na stanie. Dopiero zamówienia specjalne mają wartość minimalną zamówienia.
Z góry dziękuję za nieusuwanie mojego wpisu - chcę mieć możliwość odpowiedzenia tym, którzy wyrażają niezadowolenie z naszych usług.

W razie pytań można pisać bezpośrednio na [email protected]
Dziękuję i pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
czy administratorka nie usunie nie wiem,moim zdaniem powinna.Ja kupuję przez telefon nie wiem jakim sposobem miałabym mierzyć obraz na ekranie.Każdy produkt powinien być zwymiarowany i mieć cenę.Ponieważ byłam zainteresowana mimo tej koszmarnej strony próbowałam wielokrotnie skontaktować się z dystrybutorem w Słupsku i telefonicznie jest to niemożliwe a mam zwyczaj sprawdzać godziny pracy.A Słupsk jest na tyle blisko że skłonna byłam pojechać i obejrzeć produkty.Nikt tam nie odbiera.Znalazłam gdzie indziej.Oferta bogata i co z tego,jak nie nadążacie chyba za swoimi własnymi produktami.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry,

Pani Aniu, w Słupsku mamy tylko dystrybutora - to niezależny od nas podmiot, nie jest to stricte Oddział firmy. Trudno mi z Panią konwersować, bo przeważają tu negatywne emocje. Jak najbardziej nadążamy za swoim asortymentem ;) z tym, że nie wszystkie produkty są wystawione do sprzedaży detalicznej. Krytykuje Pani stronę, katalogi, obsługę itp. - nie pozostaje mi nic innego niż zaprosić Panią do skorzystania z oferty sklepu internetowego lub osobistego kontaktu ze mną na adres [email protected] lub za pośrednictwem telefonu 18 333 75 94 wew. 6.

Mamy powitalny kod rabatowy na start - 7% od całego zamówienia. Myślę, że wysoka jakość naszych produktów mogłaby Panią przekonać do nas ;) Życzę miłego dnia!

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.