Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Szukam czeremchy czy jeszcze odwiedza forum?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czasami, na ogół bywa u siebie na blogu i prowadzi firmę szyciową. Gdzieś tam "zgubiła" adres bloga, który ma tytuł "Szycie z Czeremchą" Poszukaj.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Administrator
Ostatni raz była widziana na forum w 2017 roku więc raczej już tutaj nie zagląda.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale u siebie,skończyła na tej propozycji co na Burdzie, szycie ciążowych spodni, i przez rok patrzę że też jej nie widać. A pisała jeszcze o firmie...i zniknęła. W KRSie wiadomo,nie będę jej ścigać, ale widzę na skutek tej rynkowej katastrofy w Polsce coraz mniej chętnych.
A "limonka" z Wawy też jakoś zawiesiła internetowy blog i wszystko,aczkolwiek ślady znam, to nie odpowiedziała jakby z powodu niby choroby na moje posty.
:-S
Nie wiem, ludzie się boją i gubią, bankrutują, i cieszą się zleceniem w ogóle, pracując cały boży dzień, jak koleżanka z kafejką. Musiała na czynsz odłożyć, pracowników wywalić z rodziną włącznie i w połamanych trepach chodzić.
Ja szyję na Czikusi, bo mi po lekach i chorobach tak łzawią oczy, że nic nie widzę,a nogi na pedale nagle drętwieją, ból kręgów i dysków koszmarny. Gdyby nie kompu - kompu, który szyje estetycznie, aczkolwiek oryginalnie z guziczkami uruchamiania górnego i automat. nawlekaniem igły, automatem do dziurek na guziki itd, i stopką krokową z podnoszeniem dwa razy normal, to bym zwątpiła,i nie miała co na siebie włożyć.
A.- Czeremcha może będzie znówpotych upałach okropnych pisać,zwabiona przez nas?
Anny - Marii i innych dyskutantów nie widać, jakby przy tych temperaturach wywiało wszystkich....:(


--- Ostatnio edytowane 2019-06-27 08:01:42 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Firma Ani - sklep internetowy - działa, i to dobrze. Robiłam niedawno zakupy - bez zarzutu.
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest tez strona na FB: Czeremcha i Żorżet - szyjemy, prujemy, w detale inwestujemy

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.