Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam zamierzam uszyć moją pierwszą rzecz, mianowicie ma być to kurteczka z zdjęcia w załączniku.
Poszukuje tkaniny która jest podobna do tej na obrazku i nadaje się na wiosenną / jesienną kurtkę.
Jeśli macie jakieś porady dla początkującego dotyczące szycia tej kurtki to chętnie poczytam, Pozdrawiam :)

PS. niestety nie mogę wrzucić obrazków tutaj więc wrzucam linka do kurtki: https://www.angeljackets.com/products/mr-robot-christian-slater-jacket.html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja rada odnośnie przodu kurtki: przy wszywaniu zamka zrób nacinki w miejscach spotkania kieszonek i paska.Zamek wyszywamy jedną stronę z dołu drugą z góry i powstają wtedy mimowolnie przesunięcia mimo że przody są równe a kieszonki naszyte na tej samej wysokości. To prosta kurtka nie powinno być problemów z uszyciem.

--- Ostatnio edytowane 2019-07-06 08:15:54 przez Ania.79 ---

--- Ostatnio edytowane 2019-07-06 08:16:40 przez Ania.79 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Może ktoś ma propozycje jaką tkaninę użyć, oraz dodam że chciałbym dodać miła w dotyku (np. jak w pluszakach) podszewke ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Kurcze ja bym pojechała do tekstylnego i "obmacała" różne tkaniny na miejscu. Nie wiem czy "pluszowa" podszewka jest dobrym pomysłem, może się łapać odzieży. Może jak już pikowany welwet?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.