Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Właśnie zakupiłem stępbnówke automatyczną z tym, że póki co obługa wszytskich opcji jest dla mnie czarną magią. Czy jest ktos tutaj, kto mógłby pomógł ogarnąć te wszystkie opcje? Instrukcje jest bardzo uboga, przetłumaczona kiepsko z chińskiego na angielski. Co prawda posługuję się biegle angielskim, ale sposób tłumaczenia jest dramatyczny....
Pomocy....:krzyk:
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii INSTRUKCJE OBSŁUGI - MASZYNY.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wcale mnie to nie dziwi. Ja też bym nie wiedział nawet w języku polskim. Skoro nie wiadomo jaka to maszyna.Proszę podać jak to maszyna.

--- Ostatnio edytowane 2019-07-07 20:12:58 przez myszek67 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zoje ZJ9703AR
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Zoje ZJ9703AR
Co do obsługi maszyny nie udzielę informacji, to powinna zrobić osoba obeznana z jej automatyką, mogę podać tylko co to jest za maszyna. Jest to maszyna której konstrukcja została zaprojektowana do szycia lekkiego, w konkretnym egzemplarzu wprowadzono zmiany przystosowujące ją do szycia średniego i w mocno ograniczonym zakresie do szycia ciężkiego (konstrukcja uniemożliwia większość prac z zakresu ciężkiego szycia). Zakup tej maszyny, szczególnie przez jej automatykę jest uzasadniony w wielkoseryjnych partiach szycia średniego. Nieuzasadniony zakup jest w przypadku małych projektów, punktów usługowych itp. tu lepsze i tańsze są inne maszyny.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.