Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie.
Juz jakis czas zajmuje sie szyciem torebek organizerow, ale niedawno wystapil u mnie taki problem: pomimo ze polacze punkty kontrolne ze sobą, torebka krzywo sie zszywa. Jeden bok jest jakby przekrecony wzgledem drugiego i wyglada to conajmniej zle. Boki są tak samo rowno wyciete, panel z dupką tez jest prosty. Prosze o podpowiedz, co poprawic zeby to mialo rece i nogi. Dolaczam zdjecia jak to wyglada.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj rudzialka92,
Sprawa dla detektywa : ) Może to wina tkaniny, może też w inny sposób szyjesz, inaczej coś robisz? W tej tkaninie jak są ułożone nitki wątku i osnowy pod względem siebie, po wykrojeniu? Może tu jest problem? Spróbuj kilka nitek wyciągnąć z brzegu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Materiał jest już naszyty na wigofil 180 wiec wydaje mi się ze nici w tkaninie raczej tu nie maja związku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj rudzialka92, "panel z dupką" to - podejrzewam - boki, dno i góra torebki? Może łączysz panel z pleckami i przodem torebki szyjąc w dwie strony, wierzchnia warstwa minimalnie przesuwa się do przodu, tylko że to "do przodu" będzie w przeciwne strony. Namieszałam, ale na pewno zrozumiesz co mam na myśli:).
Avatar użytkownika
Świeżynek
No coś w ten desen :D dzis odkopałam temat bo miałam to samo i mnie aż krew bolała :D :D :D zrobiłam jeszcze jeden punkt kontrolny na dole i wyszlo duzo duzo lepiej.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.