Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć,
Bardzo proszę o podpowiedź, sukni której szukam (Pronovias "Emmett") niestety nie da się już zamówić w salonie, a z racji na zdobienia z tyłu sukni szycie raczej odpada. Moje wymiary to: biust 78 talia 63 biodra 90 i znalazłam jedyną w moich rozmiarach dostępną do odkupienia sukienkę, jednak jest ona o 4 cm mniejsza w biodrach (86 cm). Na szwie od środka po obu stronach jest zostawione ok 1.5-2 cm. Czy to wystarczy żeby poszerzyć na mój rozmiar sukienkę? Czy ewentualnie da się jakoś rozciągnąć o 1-2 cm materiał (jest to krepa)? Bardzo proszę o pomoc, Ola
Avatar użytkownika
Świeżynek
I jak, udało się? Moją suknię poszerzyli, ale zmienili mi przez to zamek na tasiemkę.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Temat może stary, ale może i ja się podepnę. Wiele lat do tyłu, to ja byłam klientką pewnej pani krawcowej. Tak się złożyło, ze swoją też odkupiłam. Byłam po kilka miesięcy po porodzie, pani która ją sprzedawała była ode mnie słuchajcie.... chudsza w klatce. jak zasuwałam suwak, to zatrzymal się mniej wiecej na poziomie tego jak nosimy stanik. Dostałam namiar na krawcową. Ta z kolei, wypuściła materiał, ten który wcześniej tak jakby zabrała, dodatkowo zrobiła też wstawki zdobieniowe. Nic a nic słuchajcie nie było poznać, że suknia w tym miejscu była poszerzana ;) Także, da się ;)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.