Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej. Planuję zakup overlocka i mam straszny mętlik. Przepatrzylam już tyle ofert, tyle maszyn i w końcu udało mi się zawęzić do dwóch. Zastanawiam się modelami Bernina L450 i Janome 744D. Jest pomiędzy nimi parę stów różnicy. Z tego co widzę na forum, Janome jest bardzo popularne, natomiast próbowałam znaleźć coś o Berninie i nie udało mi się. Czy jest tu ktoś, kto używa tej maszyny i byłby w stanie trochę rozwiać moje wątpliwości, w którą stronę pójść? Dodam, że szyję na Janome Juno e1019, więc prosta podstawowa maszyna. Głównie szyję dresówki dziecięce i przyznam się, że mega źle mi się to na niej robi. Jeśli mam inwestować w okolicy 2k, to chcę nie mieć wątpliwości, że przeplace jeżeli chodzi o jakość sprzętu. Zdarza mi się też stworzyć coś z grubszego materiału, np. polaru i moja juno ledwo daje radę. Dlatego jestem może trochę zniechecona do Janome, ale z drugiej strony, to przecież dwie różne półki cenowe i całkiem inne maszyny. Potrzebuję więc czegoś, co uciagnie też łączenie grubszych materiałów. I czegoś, co jak na owerlok nie będzie chodziło aż tak głośno. Proszę o pomoc, bo już sama nie wiem. Nie chcę strzelić sobie w kolano. Chyba, że macie inne swoje typy w okolicach 2 tys?

--- Ostatnio edytowane 2019-11-21 22:19:21 przez dbcka ---

--- Ostatnio edytowane 2019-11-21 22:19:58 przez dbcka ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.