Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, otóż zakupiłam suknię ślubną i jest za krótka jeżeli bym chciała ubrać do tego szpilki .... dół sukni jest z 5 warstw tiulu i czy jest możliwość jej przedłużenia ? Bardzo proszę i dziękuję o odpowiedzi :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kasiu, przepraszam, nie rozumiem: dlaczego kupowałaś, skoro jest za krótka?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No pewno,zależy co chcesz włożyć na siebie, chociaż od serca i kreatywnie to ci powiem,że tiul będziesz musiała dokupić w sklepie z materiałami, no i obliczyć,ile cię to szaleństwo będzie kosztowało.
Najlepiej przed podwyżkami, przelicz na metry,bo czasami więcej wychodzi taniej.
Możesz dół doszyć i np.ozdobić falbanką wierzchnią warstwę, albo sztucznymi kwiatkami.
Możesz też zrobić dookoła np.lamówkę złotą lub srebrną,i od dołu podszyć pod warstwę dolną niewidocznie np.falbanę - grunt,że góra pasuje. Wszystko zależy od twojej fantazji,tak myślę.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kasiu, gdybyś wrzuciła zdjęcie sukienki to może znalazłaby się jakaś rada by dół komponował się z górą. Może to przedłużenie nie rzucałoby się tak bardzo w oczy. Nie wiem, może zrobić jakąś "przedłużkę" z takiego materiału z jakiego jest gorset, a może masz pelerynkę, bolerko. Jak zbierzemy to wszystko razem to może będzie łatwiej coś doradzić. A moja rada - załóż do ślubu buciki na płaskim obcasie, przynajmniej będzie Ci wygodnie:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szczególnie na tańce ;D . Chyba że masz tak jak ja,że najlepiej czułam się na obcasie 3-5 cm za młodych lat,i takie mam na ogół pokupowane stare buty, płaskie noszę od czasu zatoru.. :(
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kupiłam bo nie myślałam wtedy, że jak skróce ramiączka ona się podniesie. No wiecie jaki jest człowiek zdenerwowany i pełen emocji przy tym :) ale nie żałuję sukienka jest w moim guście :) jedynie to, że muszę kupić płaskie buty. Będzie mi przynajmniej wygodnie.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
I mam jeszcze taki problem, że twn tiul się podwija, co widać na ostatnim zdjęciu, że jedna strona jest dłuższa a druga krótsza. A myślicie,że długi welon ecru by do tego pasował ? :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.