Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.czy jest możliwośc zwężenia w tali takiej sukienki?Pozdrawiam:)
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ta wiadomość została przeniesiona z kategorii TECHNICZNIE O FORUM.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry.
To samo pytanie klepnęłaś 28 razy, zaśmiecając Forum i wykazując się wielką niecierpliwością.
Troszkę pokory, szczególnie w tym trudnym czasie.:dobani:

Pokazujesz materiał, nie sukienkę. Sądząc po tym, że ktoś z tego uszył sukienkę, da się to szyć. Na podstawie zdjęcia materiału nie można odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Violino tak się chyba dzieje gdy ktoś niecierpliwie chce pośpieszyć proces opublikowania posta który akurat mu się zawiesił/przedłuża - można obliczyć ile razy klepnął palcem myśląc że przyśpieszy a zamiast tego powielił ??

Niech się jakiś informatyk/-czka wypowie i potwierdzi czy poprawi (?)

Co nie zmienia faktu że pytanie w niewłaściwym dziale :p



--- Ostatnio edytowane 2020-04-05 16:57:40 przez Benedek ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przepraszam,nie zdawalam sobie z tego sprawy:(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie się też tak zdarza, że przesyłanie posta trwa, mieli, mieli i czasami wyśle, a czasami nie. Upload - wysyłanie jest wolniejsze, niż ściąganie. Można zrobić sobie speed test i zobaczyć wahania. Mam patent na to, otwieram nową stronę, na której chciałam się właśnie wpisać i sprawdzam, czy się wysłało. Jak nie, to po chwili (bez pośpiechu) ponawiam wysyłanie.

Co do pytania, zależy jak wygląda w całości, jak zwężenie zmieni rysunek koralików na sukience.
Avatar użytkownika
Administrator
Kochani to powielanie postów to wina forum - coś się zawiesza podczas wysyłania wiadomości, człowiek klika i potem dzieje się takie coś. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi, faktycznie jestem zarobiona ale już posprzątałam :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie zamiatasz : )

--- Ostatnio edytowane 2020-04-06 14:21:30 przez Fides ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.