Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie,

Pacjent to łucznik 884, podczas szycia maszyna nagle zatrzymuje materiał, jakby plącze nitkę od spodu i nie pozwala przesunąć materiału dalej, dziwne zjawisko bo cały czas na tych ustawieniach szyłam i było wszystko dobrze, poniżej przesyłam filmik na którym nagrane zostało szycie i zaklinowanie materiału, dodam ze każda próba szycia tak się kończy. Ktos wie czy to cos poważnego? Co z tym zrobić? czy dam rade sama to naprawić czy trzeba jechać do serwisu z maszyna? Dodam ze temat pilny bo robota w trakcie przerwana. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

https://we.tl/t-dM6LUqhAkk
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spróbuj wyczyścić okolice bębenka i pod nim. Jaka jest długość ściegu?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Igłę wymieniłabym na nową.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może górna nić idzie za luźno.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może górna nić idzie za luźno.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może górna nić idzie za luźno.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może górna nić idzie za luźno.
Avatar użytkownika
Świeżynek
materiał bawełna, długość ściegu 2.5, napręzenie nitki 3, docisk stopki normal, bebenek regularnie czyszczony i wszystko wokol niego rowniez, odkręciłam trzy śrubki i przesunęłam delikatnie blaszkę z takim ząbkiem która tak jakby przytrzymuje bębenek to już jakby nie klinuje materiału, ale teraz pojawił się inny problem , po chwili szycia zrywa mi nitkę górną przy samej igle

--- Ostatnio edytowane 2020-04-10 23:20:53 przez czarnaszpulka ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
igla tez jest nowa więc to raczej nie jej wina tez o tym myslalam ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po co było ruszać tą blaszkę. Bardzo ważme jest prawidłowe ustawienie tej blaszki. Czarny koszyk musi mieć minimalny luz pomiedzy nim a brzegiem tej blaszki. Jak nie bedzie luzu to górna nić nie będzie mogła przejść a jak będzie za duży to koszyk może wyskakiwać z chwytacza.

--- Ostatnio edytowane 2020-04-11 12:13:21 przez myszek67 ---

--- Ostatnio edytowane 2020-04-11 17:50:31 przez myszek67 ---

--- Ostatnio edytowane 2020-04-11 17:51:24 przez myszek67 ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.