Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.
Odrazu z góry przepraszam jeśli dodałam posta w złym miejscu lecz jestem w temacie kompletnie zielona!
Mam taki problem: Babcia posiada maszyne do szycia typu łucznik 466, jest w niej zepsuty naprężacz nici, kupiłam babci nowy lecz kompletnie ani ja ani ona nie wiemy jak go wymienić, czy jest ktoś w stanie opisać mi dokładnie jak to zrobić? Nie chce nic zepsuć dlatego wole dopytać doświadczonych.
Pozdrawiam :
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ta wiadomość została przeniesiona z kategorii INSTRUKCJE OBSŁUGI - MASZYNY.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Moniko, może tu znajdziesz wskazówkę jak zainstalować naprężacz. Łucznik 466 i 465 to ta sama "rodzina". Powodzenia:) https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2248596.html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Krótko: otwórz obudowę tak, jak byś chciała wymienienić żarówkę. Popatrz gdzie wystaje tył naprężacza. Jest tam śrubka. Odkręć ją srubokretem wyjmij w całości naprężacz. Dalej dasz radę. Dawno to robiłam, pisze z pamięci, dodatkowo z telefonu : (

Naprężacz wykręca się w całości - nie po kawałku i montuje w maszynie też jako całość.

Powodzenia Monikoszyje123

Panią Jakłucznik pozdrawiam: )
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kiedy poluzujesz śrubkę, przytrzymaj srubokretem taki dzynks od podnośnika stopki, aby nie opadł, potem wyjmij naprężacz, włóż nowy, przykrec śrubkę, To coś czego nazwy nie znam dotyka do tyłu naprezacza, oblukaj to zanim poluzujesz śrubkę.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.