Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Pare tygodni temu zakupiłam maszynę do szycia SINGER 3337. Nie mam żadnego doświadczenia jesli chodzi o szycie, dopiero się uczę. Niestety mam problem ponieważ uruchomiłam dziś maszyne a ona szyje mi do tyłu i kompletnie nie wiem co mam zrobić?
Nie chce leciec z maszyna do sklepu i reklamować bo może ktoś z Państwa mi tutaj pomoże...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może przycisk do szycia wstecznego masz jakimś trafem zablokowany w dolnej pozycji?
Proszę sprawdź wszystko z instrukcją obsługi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trafiłam na taki film, bardzo prawdopodobne, że tak stało się w Twoim Singerze, Veronice17. Maszynę masz na gwarancji, door to door, można zadzwonić do serwisu, Panowie nie gryzą i przynajmniej dla mnie zawsze byli bardzo mili, pomogą.

Panie Stapiku, czy ten film też trafi do Pana kolekcji filmów?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Popieram Fides. Maszyna jest na gwarancji, serwis Singera jest bardzo chwalony, nie ma sensu bawić się w taką naprawę samej ani dawać do naprawy pozaserwisowej, bo możesz stracić gwarancję. Po to właśnie ona jest, żeby nie martwić się usterkami w okresie gwarancyjnym. Korzystać z maszyny jak najwięcej, aby wszystko, co ma się wydarzyć, wydarzyło się w tym właśnie czasie.


--- Ostatnio edytowane 2020-05-29 09:12:52 przez violina64 ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.