Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Chodzi mi o firmę, która zajmowałaby się wiadomo krawiectwem, przeróbkami itp :) Czy to ma sens?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Myślę, że jeśli jest w okolicy zapotrzebowanie na takie usługi i nie ma konkurencji to pewnie tak. Można nawet szyć coś i sprzedawać np. fartuszki kuchenne, poduszki itp.
Avatar użytkownika
Administrator
Zwykle jest tak, że krawcowa, która szyje na miarę nie bawi się w poprawki krawieckie a osoba, która działa w temacie poprawek krawieckich - nie zajmuje się szyciem miarowym. Są wyjątki, niektórzy łącza jedno z drugim ale ja wolałam się z góry określić.
Sprawdź ile jest czego w najbliższej okolicy i działaj. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Chodzi mi o firmę, która zajmowałaby się wiadomo krawiectwem, przeróbkami itp :) Czy to ma sens?
Raczej tak dzisiaj rynek jest tak rożnorodny że każdy może wybrać dla siebie poddziedzinę
Avatar użytkownika
Świeżynek
Myślę, że jak najbardziej. Zbadaj rynek, zobacz jakie jest zapotrzebowanie. Wydaje mi się, że coraz częściej odnawiamy ubrania niż kupujemy nowe. Jednak w dobie hasła zero waste ma to znaczenie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
;D Jeśli jesteś w swojej okolicy praktycznie jedynym dostawcą to pewno zarobisz - może nawet na pełną firmę z produkcją w tle. Jeśli z kolei jesteś jedynie "poddostawcą" - to pewnikiem zbiją interes Hinduskie Siły Roboczę albo People Republic of China - made in PRC, of course.

--- Ostatnio edytowane 2021-10-13 14:26:00 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Moim zdaniem warto. Możesz przecież zajmować się tym dodatkowo.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja zajmuje się dodatkowo. No niestety teraz wszystko poszło w górę :(

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.