Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy warto teraz reklamować swoje usługi krawieckie online? Czy skupiać się na reklamach lub przedstawieniu swojej firmy online?
Avatar użytkownika
Administrator
Oczywiście, że warto reklamować usługi online ale z głową - wiadomo, że jest mnóstwo naciągaczy.
Moim zdaniem warto mieć:
- swoją stronę lub bloga
- aktywny fanpage na FB
- aktywną wizytówkę w Google moja firma - to z niej najwięcej ludzi do mnie trafia, na bieżąco uaktualniana, dość często zamieszczane wpisy i publikowane fotki.

Zainwestowałam także w banner reklamowy w mojej miejscowości - na brak zajęcia nie narzekam.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Andzejoxmixx, Twoje posty zaczynają być irytujące - najpierw płyty faliste, teraz krem ujędrniający. Co jeszcze zareklamujesz? Przyhamuj trochę, na tym Forum spamerzy nie są mile widziani.
Avatar użytkownika
Administrator
Andzejoxmixx, Twoje posty zaczynają być irytujące - najpierw płyty faliste, teraz krem ujędrniający. Co jeszcze zareklamujesz? Przyhamuj trochę, na tym Forum spamerzy nie są mile widziani.
Nic dodać, nic ująć. A Andrzeja żegnamy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.