Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.
Piszę w imieniu mojej mamy, która kiedyś pracowała jako krawcowa. Od czasu kiedy pracowała w zawodzie nazbierało się dosyć dużo materiałów do szycia różnego rodzaju. W tej chwili nie ma co z nimi zrobić i mama chciałaby je przekazać gdzieś na jakieś cele dobroczynne jeśli się wogóle da - gdzieś do jakiejś szkoły krawieckiej albo gdzieś indziej gdzie ktoś mógłby wykorzystać te materiały do nauki szycia.

Macie jakieś pomysły gdzie lub komu możnaby takie materiały przekazać?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dobry pomysł. A może wśród znajomych jest ktos kto szyje i można by było tej osobie oddać? Możecie wystawić też jakieś ogłoszenie lokalne/na facebooku, może ktos się zgłosi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja chętnie materiały przyjmę :)
Część, która się nada przeznaczę na szycie poduszek dla zwierzaków w schronisku. Część chętnie sobie wezmę do nauki. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja chętnie materiały przyjmę :)
Część, która się nada przeznaczę na szycie poduszek dla zwierzaków w schronisku. Część chętnie sobie wezmę do nauki. :)
Ok, to w takim razie będę się kontaktować z Tobą jak już będę wiedzieć coś więcej - ile tych materiałów jest i ustalimy jak ogarnąć transport.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Amoże przekazać tam gdzie są naprawdę potrzebne i coś pożytecznego zrobią dla przerażonych kobiet :buzki: https://alivia.org.pl/aktualnosci/szyjemy-onkochusty/ , na pewno dziewczyny co szyją nie mają czasu na przeglądanie forum , pozdrawiam serdecznie Dzidka.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Napisałam i powiedziałam że są takie materiały do wzięcia i bardzo są zainteresowani tym darem przekazuję i wklejam wiadomość od nich : Dzień dobry , niestety nie mam konta na tym forum .Może mogłaby pani napisać aby się kontaktować z nami pod adresem [email protected] , serdecznie pozdrawiam Dzidka.
Avatar użytkownika
Świeżynek
@sdzidka: Ja również kontaktowałem się z alivia.org.pl i mam już do nich kontakt. Dzięki.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.