Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam Łucznika 466 z pokrętłem koło wyłącznika światła które służy do wyłanczania/wyłączania transportera. To pokrętło w mojej maszynie nie obraca się i w związku z tym moje pytanie czy w waszych łucznikach to pokrętło się obraca, czy może jest tam jakaś blokada którą trzeba najpierw odblokować żeby to działało? Maszyna jest zadbana i na chodzie. Bardzo proszę właścicieli 466 i podobnych modeli z tym pokrętłem o odpowiedź czy to u was działa?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj robs, w moim 466 działa, ale robię to przy podniesionej stopce bo jeśli stopka jest opuszczona to nie mogę tego pokrętła dokręcić dokładnie. Tak było od początku - nie wiem czy to wada czy prawidłowe zachowanie maszyny.Pozdrawiam.

--- Ostatnio edytowane 2020-12-22 14:02:22 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Podniesienie stopki nie pomogło ale wielkie dzięki jakłucznik. Przynajmniej upewniłem się że to nie jest pokrętło atrapa. Będę dalej drążył problem, może ktoś jeszcze coś doda to tematu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Problem rozwiązany. Okazało się że mechanizm był trochę zapieczony ale udało się to rozruszać.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna wiadomość - taki prezencik pod choinkę:):). Dbaj o tego 466, to porządna maszyna i będzie Ci jeszcze długo służyła. Moja jest ze mną jakieś 40 lat i nie zawiodłam się na niej. Powodzenia, pochwal się swoimi "uszytkami".

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.