Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, potrzebuje pomocy z znalezieniu nazwy materiału/ ściągacza który znajduje się na zdjęciu.
Nie jest to zwykły ściągacz, jest on sztywniejszy i mniej rozciągliwy i jednoczesnie grubszy dzięki czemu bluza się nie ściąga jak w standardowych bluzach.

--- Ostatnio edytowane 2021-02-09 16:23:55 przez Patrycja95 ---

--- Ostatnio edytowane 2021-02-09 16:24:30 przez Patrycja95 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taak ,ale wydaje mi się że to (też) bawełniana dzianinka, tylko inaczej tkana, zwłaszcza, że identyczny jest krój i szycie jak i góry...

--- Ostatnio edytowane 2021-02-20 09:58:31 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Taak ,ale wydaje mi się że to (też) bawełniana dzianinka, tylko inaczej tkana, zwłaszcza, że identyczny jest krój i szycie jak i góry...

--- Ostatnio edytowane 2021-02-20 09:58:31 przez Koma ---
Ty no jest różnica miedzy dziana a tkana https://domowa.tv/materialy-tkanina-a-dzianina-roznice/

--- Ostatnio edytowane 2021-03-25 14:05:14 przez Kamil Brzezin ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
;D Niestety w szyciu i reakcji maszyn również.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kochani, bez Was ani rusz... Ostatnio poszukiwałam w internecie jakiegoś jesiennego odzienia i natknęłam się na "płaszcz z materiału w optyce wełny". W opisie podany skład - 88% poliester, 10% wiskoza, 2% elastan. Można prać w pralce, nie gniecie się, szybko schnie. No to pytam Was - co to za materiał, co znaczy "w optyce wełny".
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:D
Myślę, że "w optyce wełny" znaczy tyle co "wygląda jak wełna"... Może jak wełniany flausz?
Koło wełny nie leżało, zachowuje się na pewno inaczej, ale wygląda jak wełna. To takie dzisiejsze: nieważne, jakie jest, ważne jak wygląda...

--- Ostatnio edytowane 2021-11-04 09:50:32 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry. Bardzo proszę o pomoc :) bo z tym problemem borykam się od kilku lat i teraz mi przyszło do głowy zapytać specjalistów, którzy są moją ostatnia deską ratunku... Otóż moja mama z 7lat temu kupiła w Katowicach materiał na m do łóżka dla mojego synka. Chłonie on wilgoć i nie przepuszcza jej. Jest grubszy i sztywniejszy niż zwykły material. Jest po prostu genialny! Jestem ponownie w ciąży i potrzebuje go dla mojego drugiego malucha. Mama pytała o ten materiał w ww. sklepie, ale niestety już nie wiedzieli o co chodzi :( bardzo proszę o pomoc... Przesyłam zdjęcia materiału :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moim zdaniem sztuczne tylko wchłanianie aprawnościowe. Ale kolegów zdanie forever, nie mój cyrk, nie moje małpy, zrestą mam ci idento w oczku tylko flanelę

--- Ostatnio edytowane 2022-02-24 17:43:40 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:D
Myślę, że "w optyce wełny" znaczy tyle co "wygląda jak wełna"... Może jak wełniany flausz?
Koło wełny nie leżało, zachowuje się na pewno inaczej, ale wygląda jak wełna. To takie dzisiejsze: nieważne, jakie jest, ważne jak wygląda...

Ważne żeby by było 'eko" viola
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
;D Niestety w szyciu i reakcji maszyn również.
No właśnie. Czekam ja rozstrzygnięcie.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.