Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, potrzebuje pomocy. Na zdjęciu widać odwrócony krzyż. Koszulka sama w sobie jest extra jednak ten znaczek mi nie odpowiada. Chciałbym go jakoś zamaskować jednak nie mam pojęcia jak. Krzyżyk jest mały w długości ma ok. 2cm. Myślałem nad wybieleniem tego kawałka ale nie chcę nic spieprzyć i nie wypaskudzić koszulki. Ktoś ma jakiś pomysł ? Proszę o pomoc c: .

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Krzyżyk.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta koszulka ma jakieś powiązania z muzyką , konkretnym zespołem etc ?

Może naszyć naszywkę z nazwą grupy ?

Lub pędzelek + odrobina kryjącej białej farby akrylowej do tkanin.

Z większej odległości na tak rozbudowanym wzorze raczej nie będzie widać.

Są także pisaki z farbą akrylową do tkanin , z białą pewnie też.

--- Ostatnio edytowane 2021-02-28 11:06:37 przez Benedek ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Dokładnie jak pisze Benedek - lepiej kupić 2 farbki do malowania tkanin (biała i czarną) i tak długo mieszać aż uzyskach podobny odcień szarości, bo to chyba jest jasno-szare tło a nie czysta biel, i delikatnie zamalujesz krzyż. Nawet jeśli znajdziesz dzianinę jersey w takim samym odcieniu to naszywając ją będzie się mocniej rzucała w oczy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Możesz też delikatnie odbarwić kawałek dzianiny, smarując go pedzelkiem maczanym np. w Ace. Tylko koniecznie podłóż folię, żeby nie odbarwiło wszystkich warstw, gdy będzie złożone. Trzeba to robić delikatnie, bo efekt może być natychmiastowy. zaraz po odbarwianiu trzeba mocno wypłukać koszulkę, zaczynając od miejsca, które było smarowane wybielaczem.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.