Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.
Posiadam overlock Łucznik 820 D 5, jest to moja pierwsza maszyna tego typu. Kilka dni temu, po złamaniu igły coś nie gra a mianowicie maszyna nie chce szyć ściegów overlokowych. Łańcuszek się nie robi a jak już to tylko 1-2 cm, urywają się nici, czuję że cos tam zahacza :/. Wcześniej wszystko było ok, co prawda dopiero się uczę na nim szyć ale już prawie doszłam do prawidłowego szycia ściegu 4-nitkowego(to przy tym ściegu złamała się igła). Wyczytałam na forum, że jak się złamie igła to może wygiąć któryś z chwytaczy i podejrzewam, że to właśnie mi się stało :/ Ścieg łańcuszkowy i drabinkowy gdzie nie używa sie tych chwytaczy, szyje idealnie. Czy takie coś można naprawić w ramach gwarancji? A jeśli nie to ile może kosztować naprawa?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
W Radomiu jest główny serwis. Trzeba tam zapytać. Może się okazać, że to jakiś drobiazg i podpowiedzą przez telefon.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję DOminiku za odzew. Zadzwoniłam do serwisu, zrobią mi maszynę w ramach gwarancji, jutro ma przyjechać kurier i ją zabrać. Mam nadzieję, że po naprawie w końcu nauczę się dobrze szyć :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Też mam ten model. Na początku było różnie ale to przez brak doświadczenia. Teraz szyje idealnie.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.