Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, mam zdjęcie sukienki, która prześladuje mnie od dawna. Szukałam jej wszędzie, ale nie udało mi się nawet znaleźć info o projektancie. Pozostało więc mi ją uszyć. Niestety nie jestem biegła w tej sztuce. Umiem uszyć gdy mam szablony aby wykroić materiał. Sama nie jestem w stanie wykombinować jak ta sukienka jest uszyta, szczególnie obszar biustu jest dla mnie zagadką. Może ktoś z Was jest znawcą w temacie?
Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hit!!!Biust typu gorset, bez taśmy formującej albo fiszbina chyba nie przejdzie.
Obejrzyj stare Burdy,tam jest - teraz oglądałam stare z wykrojami - właśnie jedna w kolorze żółtym. Trzyma się wszystko na falbanie asymetrycznej z przodu, ale jeśli skopiujesz na materiał wykrój odbity w pionie to może dasz radę.
Sama też szylam ostatnio, asymetria mnie pociąga - coś brokatowego nawet nie wiem czy jest na blogu na forum... Możeteż coś "przedecydujesz" na korzyść jakiegoś gotowca. Są mianowicie ładne i pociągające te kiecki, to racja po twojej stronie.
Inne rozwiązanie - miseczki z ledwo widocznym ramiączkiem gumowym, gdzieś mogą być dostępne w pasmaneriach, bo tak ie "wiszące " chyba nie istnieją. Zresztą gorsety i tak należy "obciągnąć" materiałem. Mam tą"Burdę" na wierzchu, to może na dniach sprobuję odnaleźć numer, sama obejrzysz, jak takie rzeczy szyć.

Zdaje się 1/2013...
Tak, z serii "Duże jest piękne".
;D To ten gościu? Żyje i zdaje się dobrze się ma mimo że starszy już aktor i producent...
Moja babcia zresztą też...stalowe pokolenie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jack_Nicholson
Pozdrawiam



--- Ostatnio edytowane 2021-06-23 12:21:27 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.