Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich bardzo serdecznie,

znalazłem niedawno u Babci starą maszynę, jedyne napisy jakie na niej są to geneve lub the geneve machine. Niestety w sieci nic nie mogę znaleźć. Rozpoznaje ktoś tą maszynę, jest coś warta?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Każdy towar jest tyle wart, ile klient jest gotów za niego zapłacić.

Możesz ją wystawić za 5 000 zł i mieć nadzieję, że trafisz na jelenia, który ją kupi za tę cenę, a możesz ustalić, że stówa Ci wystarczy, co jednak nie gwarantuje szybkiej sprzedaży.
Sprzedaż to umowa, dwie strony muszą się dogadać, a przedtem trafić na siebie...

--- Ostatnio edytowane 2021-06-07 11:17:58 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Administrator
Niestety nie jestem w stanie określić wieku maszyny ale ogólnie stan wizualny nie jest jakiś super hiper, jest sporo rdzy, stolik też wygląda nie najlepiej. Takie maszyny w stanie "igła" chodzą od 600 zł w górę (do kilku tysięcy) ale za tę ze zdjęć nie zapłaciłabym więcej niż 100 zł.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Do szycia chyba się nie bardzo nadaje, jest full zardzewiała, ale posingerowskie miały takie kawałki, że szok, a ja widziałam takiego, aczkolwiek już Łucznika, przemysłówkę z zewnętrznym napędem i charakterystycznym stołem ze szlakiem. Możesz zapytać się w starociach za ile on to jest w stanie sprzedać, ale pewno jako stolik z ozdobą .No i renowację trzeba będzie dodać.

--- Ostatnio edytowane 2021-06-23 13:38:44 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.