Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam Szukam śrubki przytrzymującą igłę w maszynie SINGER SERENADE. Ułamała się i jestem zrozpaczona. A może ktoś ma taką zepsutą maszynę i mógłby mi wysłać tylko ten element
Byłabym dozgonnie wdzięczna. Barbara
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzień dobry artistes,
Wiesz, zapytałabym w serwisie naprawy maszyn - na początek gdzieś w okolicy, gdzie mieszkasz. Po co szukać po szerokim świecie tego, co jest blisko... Albo zadzwoniłabym do serwisu Singera w Radomiu z pytaniem czy mają taki wkręt (śrubkę) do kupienia, a może doradzą, gdzie można ją nabyć. Tam pracują mili ludzie, wiem z doświadczenia.
Widziałam też oferty w całości "uchwyt igły Singer" - tutaj archiwalna strona, ale sprzedawca może dalej sprzedaje takie uchwyty, choć ich w nie ma wystawionej do sprzedaży. Zapytać można.

Napisz, czy się udało : )

--- Ostatnio edytowane 2021-06-13 19:49:25 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Serdecznie dziękuję za odzew i przydatne rady. U mnie w okolicach, a jest to lubuskie gdzie mieszkam od niedawna, już próbowałam ale bez rezultatu, natomiast skorzystam z pozostałych rad. Jeszcze raz dziękuję i dam znać czy się powiodło. Serdecznie pozdrawiam Barbara
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O! A moi koledzy tam mieszkali, pewno do dziś tam są...U mnie Wawa, totez mam autoryzowany serwis tylko do Łucznika, ino pod bokiem, ale jak mówisz, biorą z serwisów pobocznych aczkolwiek czasami nie rozumieją, dlaczego chodzi o inny model ...np. stopki.Śrubka i serwisy przypominają mi z kolei miłe moje kontakty z serwisem... Bardzo dobry mieli serwis a to dawne chwyty Singerowskie, tylko wykupione przez Polaków jako licencjyjne w dawnych dobrych czasach. Śrubki także vintage da się w pełnej obfitości dostać we..Wrocławiu.Niewiem, ae mają tam nie tylko siedziby firm, ale i "mocną" stronę sprzedażową.
Mam jeszcze jeden fajny adres, może ci się przyda są mianowicie także w Lublinie...
https://popularna.pl/kontakt/

--- Ostatnio edytowane 2021-06-24 11:36:27 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.