Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Przedstawiam trochę moich wyrobów ze strony na Facebooku.

https://www.facebook.com/warsztatpawla

Nadal się uczę, ale jest coraz lepiej... Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Administrator
Oho Pawle możesz sobie podać rękę z użytkownikiem Benedek. Podobne klimaty i zainteresowania.
W ogóle to gratuluję bo tworzysz bardzo fajnie rzeczy!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja tam widzę czasem szycie ręczne a dla mnie szycie ręczne to ZUUUOOOOooo :)

Ale szycie replik daje satysfakcję , kiedy sobie człowiek pomyśli że ktoś tam w tym zasuwa i odtwarza historię mniejszą lub większą.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja odnalazłam starą rosyjską książkę o strojach scenicznych i kostiumach, jak również w bibliotece jest w czytelni w Warszawie...Zaraz spojrzę na face.Nawet mamm parę pomysłów historycznych,no i nie tyko stronę, ale i kieckę jeszcze od krawcowej szytą ze skosów,bez owerlocka, biedaczkanie miała wtedy jeszcze nic oprócz zygzaka i maszyny domowej.Z coś kolekcji 19 wiecznej... jest taka pogrzebowa ale idento ja mam fiolet, był na ślub koleżanki, zresztą, razem z kumpelą z ASP miałyśmy ładne długie pomysły... choć to ś.p.mama moja była inicjatorką...
Nie są to tylko te zabawy w szkotów ;D aczkowiek oni używali jako ubranie narodowe belted plaide, a spódniczki wymyślił pono ktoś w 18 - 19 w., jakiś krawiec, którego pracownicy nie mieli co na siebie włożyć...
Fajowe bractwo było kiedyś też w Warszawie nawet na Służewie... i szyto za igłą rekonstrukcje.

--- Ostatnio edytowane 2021-06-23 12:37:42 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.