Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej,
Muszę wymienić stopkę w starej maszynie Łucznik model 451. Obecna stopka ma nóżkę. Z tego co się zorientowałam muszę dokupić teraz uchwyt do stopki i oddzielnie stopkę. Uchwyty do wyboru są dwa: niski i wysoki. Skąd mam wiedzieć który wybrać? W opisach obu produktów napisane jest, że pasują do tego modelu maszyny.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Moim zdaniem wysoki. Zgodnie z opisem pasuje do wszystkich starszych modeli z wyjątkiem 466.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Laura320. Stopki na nóżce do tego typu łucznika można kupić. A jeśli chcesz zainstalować system matic po to żeby wymiana stopek była łatwiejsza i szybsza - to na tym Forum szukaj wątka "Stopka Matic". Tam znajdziesz poradę. Ja kupiłam uchwyt wysoki do mojego Łucznika 466 i ta porada bardzo mi się przydała. Ale i tak częściej korzystam ze starych stopek, ot taka siła przyzwyczajenia. Powodzenia:):)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dominik85 i Jakłucznik dziękuję serdecznie za pomoc :).
Naprawdę można gdzieś jeszcze kupić stopkę z nóżką? Nie widziałam nigdzie :/.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dominik85 i Jakłucznik dziękuję serdecznie za pomoc :).
Naprawdę można gdzieś jeszcze kupić stopkę z nóżką? Nie widziałam nigdzie :/.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dominik85 i Jakłucznik dziękuję serdecznie za pomoc :).
Naprawdę można gdzieś jeszcze kupić stopkę z nóżką? Nie widziałam nigdzie :/.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dominik85 i Jakłucznik dziękuję serdecznie za pomoc :).
Naprawdę można gdzieś jeszcze kupić stopkę z nóżką? Nie widziałam nigdzie :/.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Laura, ja mieszkam we Wrocławiu i wszelkie akcesoria kupuję w sklepie DOUSA. https://www.maszynydousa.pl/pl/searchquery/%C5%82ucznik+kl.400+stopki/1/desc/5?url=%C5%82ucznik,kl.400,stopki
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję serdecznie za link :D. W takim razie dokupię stopkę od razu z nóżką :).
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo dobra strona. Moja siostra ma dwa stare Łuczniki i już przekazałem jej link.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.