Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdecydowanie myszek na "tak", tylko internet się wtedy popsuł,nie może być " nigdzie blokowana, ale być może śrubka się odkręciła i ta wajcha co to trzeba było ją założyć na tą drugą rzecz, przekręcić,po czym zamontować śrubkie z powrotem w maszynie i założyć górę w tym na górze W dodatku mechanizm pochodzi od tego co się pewno szpulkie nawleka, mam rację?Na docisk sama nie "pójdzie"tylko po paru oleciech nie używania trzeba będzie docisnąć jeszcze raz,po czym wymienić.
Nie mam tej machiny, ale Kota chciała sobie pogadać przez internet,lepiej sobie radzi z wyrażeniami w tym stylu, coś jak " ją miał" -pewno maszynę...
Tak to zapłaciłam 600+150 peelen door to door za serwis autoryzowany świętokradczy ale pewny, i elektronik obecny w serwisie przykręcił i to w ciągu jednego dnia.Wróciła, każdy na szczęście tylko chuchał i dmuchał na pudełko, wypełnione nadmuchiwaną folią bagażową...
;D
Widzę, że ci co chcą pogadać, są obecni, za to.
Cześć, ja też na śrubki, jak i sąsiedztwo - jednego kopnęła w kręgosłup krowa, a druga złamała rzepkę czy coś podobnego (nie słychać przez te maseczki, za to widać) i ma jak i ja - osłabienie jeszcze stawów dookoła.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.