Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Poszukujemy Krawca lub Krawcową do męskiego ręcznego szycia dla bardzo znanego i cenionego projektanta mody, działającego zarówno w Polsce jak i na świecie.

Osoby, które chciałyby dołączyć do zgranego zespołu pasjonatów, uwielbiających swoją pracę, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a szef służy wsparciem i działa razem z zespołem, prosimy o kontakt:

Dagmara tel. 605-838-161
Karina tel. 501- 078-699
Jeśli krawiectwo to Twoja pasja, a pojęcia takie jak bespoke czy MTM nie są Ci obce, zapraszamy.

Oferujemy:

-pracę w centrum Warszawy
-umowę o pracę
-elastyczny czas pracy
-zgrany, kameralny zespół pasjonatów krawiectwa
-możliwość realizowania ciekawych i ambitnych projektów krawieckich

Jeśli wolisz, napisz: [email protected]

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie można napisać wprost że zaremba szuka krawca ??

Może niech odpowie na stos CV które otrzymał przez ostatnie 5 lat
Avatar użytkownika
Świeżynek
Vestiarius nie chodzi o tego pracodawcę. Jeśli jest Pan zainteresowany rozmową, zapraszam do kontaktu.
pozdrawiam serdecznie
Dagmara Prusik-Wiśniewska
Wyższe Piętro HR
[email protected]
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vestiarius może piszesz o panu xyZet, który przez 4 lata źle zarządzanej firmy JESZCZE nie sprzedał, albo nie zatrudnił w międzyczsie nowego HR.
;D
Proponuję inną taktykę, ja w międzyczasie gdyby nie brak zatrudnienia w czasach POPIS i brak możliwości pracowania w Polsce i studiowania jednocześnie skończyłabym ten dyplom z ekonomii, to być może na skutek wylania z pracy ok. 5 nasępujących po sobie "rzondów" ze znajomkami, które nie wiedzom co czyniom, idą tylko prawdopoodobną drogom jak psy Saba i np. moje koty, zostałabym pewno gwiazdą HR, a nie niechcianym inteligentem. Na dyrektora mam bowiem za mało wykształcenia co mi już nieraz w prawie każdej pracy za wyjątkiem krawiectwo/design(jeszcze może ochroniarz- to fizyczne było)powiedziano,a na pracę zwykłego "biurowca " zbyt wiele ...inteligencji.
Tego rodzaju pracowwnicy a co dopiero zwykłe szwaczki czy krawcowe to dla zwykłego ekonomisty sugerującego własną firmę - albo zielarnię, HR to bowiem poziom - jak i w bankach np. poziom technika, ale w dziedzinie rzemiosła niekiedy artystycznego - np. grawera, muzyka, krawca, złotnika itd (doświadczenie moje i kumpli na rynku)-poziom PONAD techikiem czy zawodówką, gdzie pozostaje w szwalni zwykłej chińskiej jedynie przyszywanie kołnierzyków czy gumek metodą mechaniczną, i , nie powiem, w PL trzeba się jako krawiec/handmader na własnej firmie... znać, ludzie znani mi np.z lekcji muszą douczać się zawodu, żeby być później szefem własnej firmy jak moi koledzy z nauki zawodu u mistrza krawieckiego właśnie.

--- Ostatnio edytowane 2022-06-22 18:11:04 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.