Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Są jakieś specjalne sposoby łatania takich dziur (szycie ręczne igła-nitka). Ludzie potrafią to tak zrobić że prawie nic nie byłoby widać (zwłaszcza że kurtka czarna).

Ja bym delikatnie rozpruł ten tunel na sznurek w miejscu dziury i tak po 3 cm z każdej strony , rozprasował , naszył łatkę z pasującej kolorystycznie tkaniny , znowu zaprasował w tunel , zaszył.

Łaty tu i tam dodają kurtce wojskowej charakteru B-)

Generalnie temat do ogarnięcia samemu.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tylko z tym że w miejscu tej dziury jest splejone klejem typu super glue i przeba by było ten kawałek wyciąć s sam krawiec mi wczoraj zaproponował że może mi to wyciąć i zreperować to tasiemką i takie inne drobne przeszycia w cenie 50 zł a pomyślałem w kwestii tego by może wszyć mini zamek tak na kilka ząbków tylko nie wiem czy jest to opłacalne skoro mósiał bym dodatkowo za ten zamek dać 50 zł z racji iż za wcześniejszą przeróbkę , zrobienie tej kieszeni itp zapłaciłem by nie skłamać 150zł to szczerze mówiąc kurtka była tańsza niż przeliczając koszt wcześniejszej a tej teraz naprawy / przeróbki

--- Ostatnio edytowane 2022-10-26 11:58:11 przez RapNotDead ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie o to chodzi,zwlaszcza że Chiny i ich bubble przestały być modne, ale ceny skaczą w górę, oczywiście. Już teraz za MOJE maszyny , tylko jeszcze z 2 ręki zapłaciłabym 1,5 ceny, zwlaszcza że TYCH "okazji" sprzedanych np. z prenumeratą "Burdy",mnie jeszcze coś za 2200 już na rynku brak.Droższa stara kurta niż fajans za 150-200 zet, tak to tasiemki da się np. zamienić w tym miejscu za ... maszynowy kit - dla 7mm maszyny cerę 0,5 cm, dł. i no problemo.
Prawda, Ben?
Ja się teraz zastanawiam nad napisami w rodzaju takiego haftu,tym bardziej,że robiłam już takie cerki na spódniczce przyjaciółki, dawno wyleciaqły mi z głowy koszta naprawy, za mało by to kosztowało, żebym wtedy miała brać kasę od niej.
Albo sznureczek czy raczej gumkę tu wszyć, stopki są...
Co robiszz tyymi spodniami free from all the sewing...? Masz je, czy musisz to przeszyć? Za takie kamuflaże nówkę to 100-150 było kiedyś płatne, choleira.
B-)
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.