Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Poszukuję wykroju Pegaza lub konika. Czy mógłby ktoś podpowiedziec gdzie szukać?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z ciekawości wygooglowałam. Są dostępne na bardzo różnych stronach jak np szmacianki wykroje na kufer.co, stylowi.pl, A ja rozumiem, ze Ty to chcesz na lampiony zrobić czy jakoś tak ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Izo, narysuj po prostu konika ,jednorożca albo pegaza, obmyśl jak chcesz żeby zabawka na święta wyglądała... może dodasz do niego jeszcze św.Mikołaja albo... buta św. Kup materiał na czapeczkę,czerwony,brąz albo biel na konia ... dodaj w środek wypełniacz, tam, gdzie być powinien -słowem - radź sobie, jak umiesz, bo wykroju - pewno ni ma...
Jaką masz machinę, to może coś podpowiemy - z tej dziedziny jesteśmy nieco mocniejwsi. O. Mój ulubiony pegaz / koń powinien być na stonie Siudmaka, emigrował do Francji, ale polski realistyczny obraz cieszy oko, mam go i kopię,mojej roboty, do dziś.
Trochę z tej sztuki znajdziesz, jeśli się nie mylę, w Googles i przeglądarkach systemowych...Wikia.
https://www.wikiart.org/en/wojciech-siudmak/pegasus
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Można zobaczyć zdjęcie ?:) CHętnie bym zobaczyła coś takiego ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Izo, narysuj po prostu konika ,jednorożca albo pegaza, obmyśl jak chcesz żeby zabawka na święta wyglądała... może dodasz do niego jeszcze św.Mikołaja albo... buta św. Kup materiał na czapeczkę,czerwony,brąz albo biel na konia ... dodaj w środek wypełniacz, tam, gdzie być powinien -słowem - radź sobie, jak umiesz, bo wykroju - pewno ni ma...
Jaką masz machinę, to może coś podpowiemy - z tej dziedziny jesteśmy nieco mocniejwsi. O. Mój ulubiony pegaz / koń powinien być na stonie Siudmaka, emigrował do Francji, ale polski realistyczny obraz cieszy oko, mam go i kopię,mojej roboty, do dziś.
Trochę z tej sztuki znajdziesz, jeśli się nie mylę, w Googles i przeglądarkach systemowych...Wikia.
https://www.wikiart.org/en/wojciech-siudmak/pegasus
:rotfl::rotfl::rotfl:
Gdybym ja uszyła konika wg mojego rysunku, to koniecznie na tułowiu musiałby mieć napisane, że to konik, a nie jakieś inne zwierzę!
W sieci jest masa prostych rysunków zwierząt, które mogą służyć jako szablon. Można też szukać wpisując w google np. konik do uszycia, jak uszyć konika zabawkę itp...
Sądząc jednak po ciszy, iza879 już sobie poradziła.

--- Ostatnio edytowane 2022-12-08 11:15:47 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Albo poudczyć się samemu oglądając czy kupując książkę -poradnik alibo programowany automat...jo mam takowy,ino drogi.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.