Wersja do druku

Avatar użytkownika
Administrator
Pozwoliłam sobie usunąć poprzedni wątek o moim sklepie, ponieważ kody rabatowe przestały działać a i zaszło kilka istotnych zmian.

Gwoli wyjaśnienia:
1. W zeszłym roku sklep został przeniesiony na platformę Shoper. Jeśli byliście zarejestrowanymi klientami to Wasze dane zostały trwale usunięte z systemu. Obecnie możecie zarejestrować się ponownie. To duże ułatwienie dla stałych klientów.
2. Można także robić zakupy bez rejestracji.
3. Wszystkie zamówienie sprzed 24.02.2022 zostały trwale usunięte. Nie ma wglądu do historii zamówień.
4. Pojawił się NOWY kod rabatowy bez limitu ważności i bez minimalnej wartości koszyka. Każdy kto wpisze we wskazanym miejscu na formularzu zamówienia kod: rabat10 otrzyma 10% zniżkę na cały asortyment sklepu.

Serdecznie zachęcam do zakupów - wysyłam zamówienia cały czas i bez poślizgów czasowych :)

PS. Będę w tym wątku zamieszczać nowości w towarze.
Pozdrawiam!
Sus
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Jeśli ktoś zastanawia się jak skrócić za długi zamek kostkowy to zapraszam na mojego bloga, gdyż właśnie wjechał świeżutki toturial w tym temacie :)
KLIK
W sklepie możecie kupić zamki, blokady metalowe czy suwaki - wszystko na sztuki i dokładnie tyle ile potrzeba :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Wprowadziłam nowość do sklepu - PROGI RABATOWE.
Forumowicze mogę skorzystać z rabatu a kto się zagapi i zapomni wpisać kod to informuję, iż
- za zakupy o wartości min. 60 zł - rabat 3%
- za zakupy o wartości min. 120 zł - rabat 5%
- za zakupy o wartości min. 200 zł - rabat 7%
- za zakupy o wartości min. 300 zł - rabat 10%

Polecam także przecenę tkanin wielkanocnych z hiszpańskiej Lonety -> KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Piękne tkaniny ogrodowe (70% bawełna 30% poliester) serdecznie polecają się na tarasy i do domu :)

KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.