Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam 18 lat rok temu w ochnik kupiłem kurtkę skórzana pilotke rozmiar XL (a według mnie teraz powinien mieć rozmiar małe L) wtedy wydawała się na mnie dobra bo nie zwracałem aż tak na to uwagi bo bardziej ekscytiwakemsie jej wyglądem ale teraz widzę że jest torche za szeroka, ma trochę przy długie rękawy wydaje mi się tycko przudluga ale może to przez to że jest zaszeroka(w barkach jest dobra) . Czy Krawiec da radę jej skrócić rękawy i zwezic. I czy jeżeli zwezi ja to ta kurtka inaczej się ułoży i będzie wyglądać na krótsza? I ile coś takiego by wyniosło. Bardzo mi się podoba a denerwuje mnie to że jest trochę za duża. Dałem za nią ponad 1000 zł na promocji a że byłem głupi i nie potrafiłem dobrać rozmiaru to teraz chce to naprawić. Mogę nawet 300 zł dać żeby ktoś to dobrze zrobił żeby leżała jak ulał

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Taka przeróbka prawdopodobnie będzie wymagała uszycia od nowa. Do tej roboty bardziej by się przydał kuśnierz niż krawiec.
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, koniecznie kuśnierz, to grubsza sprawa. Trzeba mieć specjalne maszyny do szycia skóry.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak na moje oko, ta kurtka jest dla Ciebie idealna. Nic bym nie przerabiała. musi mieć trochę luzu, żebyś mógł się w niej swobodnie poruszać, rękawy moim zdaniem też są OK. Słowo, nie ruszałabym nic.
Pewnie jesteś przyzwyczajony do bardziej obcisłych rzeczy, dlatego coś Ci w niej nie pasuje, ale to taki krój, taki styl.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliska sprawa z taką przeróbką :mysli:

Wydasz kupę forsy a kurtka po ponownym zszyciu może nie wyglądać już tak fajnie jak fabrycznie uszyta.

Jeżeli dałoby się odzyskać przynajmniej połowę kasy wydanej na zakup to zacisnąłbym zęby i sprzedał.

A następnym razem po prostu uważniej kupował.

W przypadku przeróbki ograniczyłbym się tylko do skrócenia rękawów (przydługie rękawy to strasznie irytująca sprawa).

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uważam identycznie jak Violina64
Założysz sweter, bluzę i rękaw się sam skróci tyle ile powinien i nie będzie za krótki w jesienno-zimowej porze i również w bicepsie będzie ok
Na ręce zgiętej łokciu lub uniesionej ręce - tu ma grać długość, a nie tylko w pozycji stojącej. Rękami się rusza i ma być wygodnie również w ruchu i ciepło

--- Ostatnio edytowane 2023-09-28 17:32:20 przez Fides ---

--- Ostatnio edytowane 2023-09-28 17:33:01 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
da się, ale najelpiej jak zrobi to kuśnierz

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.