Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam przychodzę w nietypowej sprawie a mianowicie posiadam kurtkę parkę i zakładając ja i rękoma dotykając od wewnątrz wyczuwam jakby w niektórych stronach w kurtce było więcej watoliny tak zwanego ocieplenia a w innych stronach kurtki miejscach kurtki mniej i czy da się coś z tym zrobić dołorzyć tego ocieplenia lub jakoś poprawić ? I górna kieszeń ma dwie dziury czy to da się zszyć czy trzeba wymieniać worek kieszeniowy ? A jest to ta kurtka !!!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurtka wygląda na kopię parki N3B. Różne firmy to szyją zapewne jedne lepiej a inne gorzej. I stąd takie problemy.

Z ociepleniem było tak od zawsze czy dopiero po krótszym/dłuższym używaniu ?

Może była wyprana jakoś bardziej intensywniej (wirowanie etc.) a metka tego zabrania ?

Przypomina mi się historia z wczesnej młodości kiedy w stosunkowo nowej zimowej kurtce nagle zacząłem odczuwać chłód w okolicach barków a na dole zrobiła się taka jakaś gruba - CAŁE ocieplenie z pleców zjechało do dołu :D

Pani w sklepie początkowo szła w zaparte ale ojciec zrobił awanturę i kasę zwrócono.

Dziura w kieszeni to nie problem - igła z nitką oraz trochę wytrwałości i załatane.

Dołożenie ocieplenia zapewne też da się zrobić - tylko to już bardziej skomplikowana zabawa (dla krawcowej).
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.