|
Świeżynek
|
|
|
Dzień dobry. Jestem osobą niepełnosprawną z niedowładem rąk. Czy macie jakiś pomysł na zapięcie dwóch górnych dziurek na guziki w koszuli,...tzn. przez głowę założę zapietą koszulę z odpiętymi właśnie tymi dwoma górnymi. Jakiś magnes, mini rzep, zapinki? Guziki odpadają.
|
Zaloguj się aby napisać odpowiedź.

acebook