Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
hej, hej:)
Avatar użytkownika
Administrator
Mania witaj! Nie ma się co peszyć :) nikt u nas nie gryzie :D
Czuj się tutaj swobodnie!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
hej, hej:)
:)Witaj,
mysle ze powinnam zmienic swoje imie , bo duzo juz namieszalam z odpowiedziami , teraz juz lepiej , ale......, coz nie ma ludzi nieomylnych !

--- Ostatnio edytowane 2011-05-16 10:51:52 przez mania ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
:-S
Mania witaj! Nie ma się co peszyć :) nikt u nas nie gryzie :D
Czuj się tutaj swobodnie!



Dzieki z mile przyjecie aniolku :angel::angel:, juz zie nie pesze ,
pozdrawiam,.......
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witamy, Maniu!

/Tak poza tym, to każda z nas ma chyba na drugie Mania, ale nie tyle pisane dużą literą, ale małą - mania. Od manii prześladowczych związanych z szyciem :D:D:D/

Ania /w sumie - blisko :D/

A propos, jak byłam mała, to mama wołała na mnie Mania...oj, jak ja sie wkurzałam...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witamy, Maniu!

/Tak poza tym, to każda z nas ma chyba na drugie Mania, ale nie tyle pisane dużą literą, ale małą - mania. Od manii prześladowczych związanych z szyciem :D:D:D/

Ania /w sumie - blisko :D/

A propos, jak byłam mała, to mama wołała na mnie Mania...oj, jak ja sie wkurzałam...
Hhiiiiiiiiihhhhhhhha, usmialam sie troche , tak z tym imieniem zdrobnialym sa rozne powiedzonka smieszne ,jako dziecko napewno slyszalas rozne wersje nie fajne i cie to irytowalo, ale i mobilizowalo bo mamusia twoja wiedziala co robi , albo z zwyklej matczynej milosci , kazde imie jest ladne , ale jej wypowiedz jest wazna , takze nie obraz sie jak ci powiem ,
Maniu... nie denerwuj sie !!!!!!!!!!

Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witamy, Maniu!

/Tak poza tym, to każda z nas ma chyba na drugie Mania, ale nie tyle pisane dużą literą, ale małą - mania. Od manii prześladowczych związanych z szyciem :D:D:D/

Ania /w sumie - blisko :D/

Aniu masz rację,Maniu witaj wśród mań(iaczek)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.