Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć! Dołączam chętnie do Waszego forum :) Do szycia mam sentyment (Dziadek - krawiec i ręczne przeróbki maminych ciuchów, gdy byłam nastolatką) i chęci (pożyczona maszyna do szycia i kilka zgromadzonych materiałów do poćwiczenia), ale niestety jeszcze brak praktyki.
Póki co próbuje rozwikłać sposób działania maszyny, którą mam w domu (stara ale jara - Łucznik Tur 2). No i w związku z tym pytanie: maszyna była kilka lat nie używana, więc powinnam ją oddać do jakiegoś przeglądu, oliwienia itd?
pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj Beti, jeżeli masz jakieś pojęcie o szyciu na maszynie to proponuje wyczyścić z kurzu, naoliwić i sprawdzić czy szyje, ewentualnie potem oddać do przeglądu i regulacji jeżeli nie będzie współpracować :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj Beti, jeżeli masz jakieś pojęcie o szyciu na maszynie to proponuje wyczyścić z kurzu, naoliwić i sprawdzić czy szyje, ewentualnie potem oddać do przeglądu i regulacji jeżeli nie będzie współpracować :D
Dokładnie. najpierw sprawðx czy i jak szyje :)
W ogóle to witam na forum, w razie jakichkolwiek problemów - postaramy się pomóc :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj na forum :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
ok! tak zrobię :) dziękuję za radę i witam wszystkich raz jeszcze
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam cie Beti :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Beti na forum!!!!!!!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witamy!!!:D
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Już mi się tu podoba :D Dam znać, jak uruchomię maszynę. Albo jak nie dam rady jej uruchomić. pozdr!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj Beti!!!Z maszyną zrób tak jak radzi Magda!!!Koniecznie!!!Ja tak nie zrobiłam jak odkupiłam od znajomej moją pierwszą maszynę do szycia a znajoma wogóle jej nie używała stała gdzieś w kącie i się kurzyła....No to jak ja ją od razu do prądu włączam....a tu jak nie trzaśnie....jak się iskry nie posypią.......straszne to było tak się cieszyłam a tu taki pech!!!Brat siedział i naprawiał no i się udało służyła mi bezawaryjnie ładnych kilka lat....

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.