Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy ktoś z Was dysponuje czymś takim jak w tytule? Albo wiecie może gdzie takowe znaleźć? Mój facet nie chce mieć spodni dresowych z wykroju dla spodni damskich - zupełnie nie wiem czemu :p
Będę wdzięczna za podpowiedzi :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja bym nie szukała specjalnego wykroju, ale z wykroju standardowych spodni męskich zrobiłabym dresowe - czyli brak rozporka, a w miejscu gdzie wszywa się pas(ek)dodać jakieś 10cm - nie wiem czy precyzyjnie to napisałam, ale efekt byłby taki, że gdybyś po zszyciu wszystkich szwów bocznych i kroku przymierzyła je, to byłyby wysokie aż do żeber. Potem podwijasz je, gumeczka i gotowe.... Taka jest moja propozycja :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
To ja się może dołączę do tematu, bo chciałabym uszyć sobie krótkie spodenki i tak się zastanawiałam czy mogę wziąć krój z długich spodni i tylko "obciąć" nogawki? Poniżej zamieszczam zdjęcie wymarzonych spodenek (zdarzy się cud jak naprawdę je uszyję ;) )

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Takie spodenki też bym chcaiała-bardzo fajne. Chociaż ja dopiero jestem na etapie szycia prostych bluzek i spódnic :)
Avatar użytkownika
Administrator
Popieram pomysł Xantii. Poziomko nic nie mów swojemu mężczyźnie jeśli nie chce mieć spodni dresowych na bazie damskich tylko uszyj.

Trini jak najbardziej możesz uszyć takie spodenki na bazie wykroju z długimi nogawkami :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno, z klawiatury wyjęłaś mi odpowiedzi dla dziewczyn ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Susanno, z klawiatury wyjęłaś mi odpowiedzi dla dziewczyn ;)
To telepatia :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja bym nie szukała specjalnego wykroju, ale z wykroju standardowych spodni męskich zrobiłabym dresowe
Problem w tym, ze nie posiadam wykroju standardowych spodni męskich :( tylko damskie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To ja się może dołączę do tematu, bo chciałabym uszyć sobie krótkie spodenki i tak się zastanawiałam czy mogę wziąć krój z długich spodni i tylko "obciąć" nogawki? Poniżej zamieszczam zdjęcie wymarzonych spodenek (zdarzy się cud jak naprawdę je uszyję ;) )

Nie widzę przeciw wskazań .Jeśli mają być takie krótkie ,to jak najbardziej .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Problem w tym, ze nie posiadam wykroju standardowych spodni męskich :( tylko damskie.
Nigdy nie porównywałam wykroju damskiego do męskiego... to też zależy od fasonu... damskie mogą mieć nieco więcej w biodrach (po rozłożeniu wykroju zobaczysz czy biodra nie są za mocno poszerzane) i zastanawiam się czy pod rozporkiem nie są o jakieś 1,5cm "głębsze" - no wiesz, żeby nie uciskało męskich klejnotów :angel: reszta powinna być taka sama...
Takie są moje przemyślenia, ale nie wiem czy mam rację :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.