Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Nazywam się Magda, z zawodu nauczyciel, ale zawsze ciągnęło mnie do maszyny;)
Oczywiście na poczatek ubranka dla lalek, potem dłuuugo nic ( no jakaś spódniczka cichaczem mniej lub bardziej udana) a teraz to już wpadłam:)
Urodził mi się synek i zaczęłam szyć pielusie wielorazowe i inne akcesoria dla dzieci i mam:)
Powolutku uczę się sztuki krawieckiej, choć wiele jeszcze przede mną i w tym celu postanowiłam się do Was dołączyć- by móc uczyć się od "umiejszych" i podczytywać wasze posciki :)

Pozdawiam gorąco

Madziula
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam. Życzę szybkich postepów :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Nazywam się Magda, z zawodu nauczyciel, ale zawsze ciągnęło mnie do maszyny;)
Oczywiście na poczatek ubranka dla lalek, potem dłuuugo nic ( no jakaś spódniczka cichaczem mniej lub bardziej udana) a teraz to już wpadłam:)
Urodził mi się synek i zaczęłam szyć pielusie wielorazowe i inne akcesoria dla dzieci i mam:)
Powolutku uczę się sztuki krawieckiej, choć wiele jeszcze przede mną i w tym celu postanowiłam się do Was dołączyć- by móc uczyć się od "umiejszych" i podczytywać wasze posciki :)

Pozdawiam gorąco

Madziula
Witam moją imienniczkę :) O rety znam Twojego bloga - jestem pełna podziwu, szycie pieluszek opanowałaś do perfekcji! Jak będę miała dzieciaczka to się zgłoszę po taką śliczną pieluszkę :D A wkłady pieluszek są do pranie tak? Bo ja myślałam, że kolorowa pieluszka jest tylko "osłonką" do normalnego pampersa :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj Sussanna - Madzia:)
Oj to bardzo mi miło,że na bloga mego przywędrowałaś:) Choć jeszcze muszę warsztat podrasować:) Chyba zbytnia perfekcjonistka jestem;)

A ja podczytuję Twój blog;)

Całość jest do prania:) I wkłady i otulacze. Zakładasz, gdy szkrabek zmoczy - myk do pralki:) a po wysuszeniu znów na pupcię;)
Tz. jeśli pielusia jest kieszonka 9 wewnatrz wkład) lub AIO- czyli przyszyty wkład;) otulacz służy kilka razy do nowych wkładów- tylko po jakimś czasie warto go odświeżyć :) Lub po kilku - kilkunastu zmianach wkładów potrafi nasiąknąć i wówczas i jego trzeba przeprać:)
Oj oszczędność jest ogromniasta przy tych pieluszkach i nie trzeba ładować maluszka w toksyczne ( cis) jednorazówki :)
Każdemu polecam wielorazóweczki:) a Tobie życzę maluszka:D:D:D
A tak na marginesie- szyć umiesz przepiękne, więc na pewno sama sobie poradzisz- ja chętnie podzielę się wykrojami:D i jeśli będziesz potrzebowała- skromnym doświadczeniem z działu szycie pieluszek;)


--- Ostatnio edytowane 2011-05-30 09:48:41 przez Madziula ---
Avatar użytkownika
Administrator
O dziękuję Ci za wyjaśnienia :) naszym bardzo dobrym znajomym urodził się taki mały szkrabek i myślę że taka pieluszka byłaby uroczym prezentem :)
Kurcze penie bym uszyła tylko, ze ja nie lubię... szyć maleństw. Lubię konkrety, duże :D nie mam cierpliwości do szycia takich drobiazgów choć wierzę, że dla własnego dziecka to bym tę cierpliwość z siebie wykrzesała :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Biegne się przywitac, witaj Magdo na forum!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie !!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witaj Madzieńko, piękne pieluszki..:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witam moją imienniczkę ;-), że tez nie wpadłam na taki pomysł tych paręnaście lat temu jak pampersy były szalenie drogie i stosowało się wyłącznie tetrowe pieluszki :D potrzeba matką wynalazków :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Również witam Ciebie Madziu!!!Bardzo lubię szyć dla dzieci!

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.