Wersja do druku

18 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kobietom nie przeszkadzają kolezanki lesbijki, a jak ktoremus koledze sie pytam, czy ma jakiegos znajomego geja, to zaraz slysze, ze mowy nie ma, zeby sie z takim przyjaznil:)
To a propos innego postrzegania przez kobiety i mezczyzn, nie wiem, czy na temat, ale tak mi przyszlo na mysl:bezradny:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie nie przeszkadzają geje, chociaż nie jestem aż tak spokojny żeby się po mydło schylić. Pieron wie co to jest ale facet generalnie ma gęsią skórkę na świadomość że inny facet ....
A może to kwestia mediów. Takie to "normalne i estetyczne 2 całujące się kobiety".
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie nie przeszkadzają geje, chociaż nie jestem aż tak spokojny żeby się po mydło schylić. Pieron wie co to jest ale facet generalnie ma gęsią skórkę na świadomość że inny facet ....
A może to kwestia mediów. Takie to "normalne i estetyczne 2 całujące się kobiety".
Dwie calujace sie kobiety to to samo, co dwaj calujacy sie mezczyzni!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie chcę nic mówić... ale jednak jest coś na rzeczy...
wyobraźcie sobie dwie sytuacje:

1. idzie dwie dziewczyny i trzymają się pod rękę/ za rękę... - większość pomyśli że koleżanki, przyjaciółki

2. idzie dwóch chłopaków i trzymają się za rękę/ pod rękę... - i teraz pytanie... co pomyśli większość?????

tak po prostu jest...

i teraz ostatnie pytanie
która sytuacja będzie bardziej zauważalna, i która bardziej zwróci na siebie uwagę???
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie nie przeszkadzają geje, chociaż nie jestem aż tak spokojny żeby się po mydło schylić. Pieron wie co to jest ale facet generalnie ma gęsią skórkę na świadomość że inny facet ....
A może to kwestia mediów. Takie to "normalne i estetyczne 2 całujące się kobiety".
Dwie calujace sie kobiety to to samo, co dwaj calujacy sie mezczyzni!
Zgadzam się z Moniką. Siostra moja dwa lata pracowała z firmie z gejem i dopiero po dwóch latach się dowiedziała o jego orientacji. Media owszem pokazują facetów chodzących za rączkę itd. ale mężczyźni homoseksualni nie obnoszą się ze swoimi uczuciami tak jak heteroseksualne pary.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
http://monikamagdalena.blogspot.com/ napisał w dniu 2012-03-09 22:11:39:
Mnie nie przeszkadzają geje, chociaż nie jestem aż tak spokojny żeby się po mydło schylić. Pieron wie co to jest ale facet generalnie ma gęsią skórkę na świadomość że inny facet ....
A może to kwestia mediów. Takie to "normalne i estetyczne 2 całujące się kobiety".
Dwie calujace sie kobiety to to samo, co dwaj calujacy sie mezczyzni!
Zgadzam się z Moniką. Siostra moja dwa lata pracowała z firmie z gejem i dopiero po dwóch latach się dowiedziała o jego orientacji. Media owszem pokazują facetów chodzących za rączkę itd. ale mężczyźni homoseksualni nie obnoszą się ze swoimi uczuciami tak jak heteroseksualne pary.
Wyjątkiem jest poseł Biedroń ;) no i "parady równości"...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
MoniKa dobrze mówi :)
Rządzą nami stereotypy czasem nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pracowałam w z dwoma gejami. Obaj kompletnie różni. Tak więc - nie można powiedzieć, że jakoś to po nich widać ;-)

Jeden z nich - Maicon - to jak wymarzony gej - najlepszy przyjaciel kobiety! Wspaniały facet!

Fred - ja mam wrażenie, że Faszyn Men na co dzień wcale się tak nie ubiera. Ba - jestem tego niemal pewna ;-)

On się po prostu bawi ciuchami i - być może - kpi sobie z nadętych blogów pseudo-znawczyń i znawców.

I polszczyznę ma przecudną...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja za to nie jestem pewna tego, czy on kpi...
jego sposób blogowania/opisywania wcale o tym nie świadczy...

nie mniej jednak myślę, że bloga stosuje jako odskocznię... od szarej codzienności...
i muszę przyznać, że wspaniale mu to wychodzi :)
wszystko jest inne niż wszędzie :)

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A on - tu?



Na pierwszym i środkowym zdjęciu?

Ciacho? ;-)


Po prostu - udowadnia, że czytając o szmacie z ciucholandu jak o najnowszym szale mody, niektórym zaczynają szaleć zawory rozsądku w mózgach. Kpi sobie ze snobizmu.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

18 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.