Wersja do druku

80 stron: « < 74 75 76 77 78 79 80 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łubudubu , łubudubu niech nam żyje Prezesowa naszego klubu.

Niech żyyyyje nam.

To pisałem ja , użytkownik Benedek.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suzano niech się spełni wszystko co najlepsze, 100 lat
Avatar użytkownika
Administrator
Prezesowa dziękuje za pamięć i życzenia :) Jesteście kochani - aż Wam prześle wirtualnego całusa :buziak::buziak::buziak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O rany...
Można się jeszcze dopisać? Ja 30 maja. 25 mam imieniny. To chyba jedyny przypadek, żeby mieć imieniny 5 dni przed urodzinami, ale nie ja to wymyśliłam. Raz w życiu trafiłam na kalendarz, w którym były te moje imieniny, w dodatku imię dokładnie z moją pisownią, a są cztery wersje:D. Moi Rodzice nie wyglądali na takich pomysłowych, życie wiedli całkiem zwyczajne i przeciętne.
Od 30 lat jeszcze jedno święto mam w maju - 26 - Dzień Matki:) To ma nawet plusy, bo od kiedy córka jest bardziej w świecie niż w domu, zdarzają się skumulowane niespodzianki.
W tym roku ja zaskoczyłam moje dzieci i mam wyjazdowe urodziny - trafił mi się wyjazd do mojego ukochanego Karpacza, więc nie zastanawiałam się ani minuty (poszłam tylko zapytać Pana Dyrektora, czy dostanę urlop na piątek) i zarezerwowałam miejsce. W końcu takie niby trochę okrągłe te urodziny, więc muszą być inne... Drugi raz się nie powtórzą:rotfl::rotfl::rotfl:

Pani Administratorko Nasza Kochana! 30 grudnia to piękny dzień na urodziny! Jeszcze nie Sylwester, więc goście się nie zwalają co roku "z urzędu", a już nie bezpośrednio po świętach. Wszyscy (no chyba że masz wśród znajomych kogoś urodzonego 31) przestawiają licznik przed Tobą... Bratowa urodziła się 1 stycznia, jej mąż (mój brat :oczko:) dzień później, od lat boją się trzydniowej imprezy, którą zapowiadają różne osoby... Moja córka urodziła się 29 i bardzo to sobie chwali. Z racji nazwiska, od wczesnego dzieciństwa do wczesnej młodości, w dzienniku przez wszystkie szkoły (i przedszkole chyba też, ale wyparłam z pamięci) byłam na pierwszym miejscu... Nie polecam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Będzie mi bardzo miło znaleźć się na tej liście:):). 13 grudnia. Dzień Księgarza.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem czy Kora jeszcze tu zagląda - ale ślę życzenia dla Niej: Sto lat w zdrowiu i radości, na przyjęciu wielu gości, smakołyków na stoliku, a prezentów - to bez liku:buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Violina - dziś dla Ciebie urodzinowe serdeczności: zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, sokolego wzroku, udanych uszytków i urobków oraz przyjemnego urlopu w ukochanym Karpaczu:buzki::buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dziękuję!:buzki:
Karpacz z "Samotnią" zaliczony, nasza grupka zrobiła najdłuższy spacer (że też nie ogłosiliśmy konkursu, ech...), wyjazd bardzo udany!
Oby reszta Twoich życzeń też się spełniała!

--- Ostatnio edytowane 2019-06-03 17:50:30 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Wszyscy to przeoczyli, ale za kilka dni nasze ukochane forum będzie obchodzić 10-lecie!
Dzięki Susanko za stworzenie tak fajnego miejsca!
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
Tak to prawda - już za 3 dni forum stuknie 10 lat :) To szmat czasu - cała, piękna DEKADA :)
Bardzo dziękuję za pamięć :) I bardzo się cieszę, że ktoś to nadal zagląda i że wszyscy nie przenieśli się na FB :) Żałuję tylko, że "stare" forumki już tu nie zaglądają... szkoda.

7 grudnia dla mnie to także smutna kolejna rocznica śmierci mojej mamy. Tyle prywaty.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

80 stron: « < 74 75 76 77 78 79 80 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.