Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj:)
Takie forum dla początkujących krawcowych to cenna rzecz. Ja również dopiero zaczynam i wprawdzie mam kilka poradników dotyczących prostych przeróbek oraz co nieco znalazłam na temat krawiectwa w internecie, to nie ma jak bezpośredni kontakt z osobami zaawansowanymi w tym fachu;) Zawsze można coś podpytać czy dowiedzieć się czegoś cennego z już istniejących wątków.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, to te bardzo bardzo drogie rajstopki, kosztują niestety ponad 200zł:(

Evelko zgadza się, dużo lepiej zapytać się kogoś o to co nas konkretnie interesuję. W internecie niby jest dużo rzeczy , ale jak chce coś znależć, to oczywiści okazuje się, że tego akurat nie ma...
A tak zawsze ktoś może coś doradzić , podpowiedzieć...:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Monka i rozgość się :) tak jak i my .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dopiero o tej porze mam czas dla siebie , aby wejść na internet i popatrzeć co nowego na naszym forum.
Witam serdecznie nowe koleżanki, które dołączyły do naszego krawieckiego grona. To jest taki dziwny czas, że większość ugania się za prezentami, za zakupami, a ja muszę ślęczeć przy maszynie, bo trzeba przed Świętami skończyć zamówienia klientek na sukienki, garsonki. Koleżanki z mojej pracowni po 9 godz. zwijają się, a ja siedzę po 10-12 godz. , bo jako mężczyzna nie mam obowiązków przed Świętami (???).
Co zrobić taki los krawca damskiego, ale nie narzekam.
Przesyłam wszystkim serdeczne Życzenia spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia !!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie Drodzy "szyjący" użytkownicy :)
Chyba swój pierwszy post umieściłam w nieodpowiednim wątku...
Bardzo proszę o doradztwo lub wskazanie dobrego, solidnego kursu szycia i kroju. Dodam, ze jestem z Warszawy.
A może zamiast kursu, jakieś inne sugestie??
Bardzo chcę nauczyć się szyć i oto nadszedł prawie odpowiedni moment w moim życiu, by poczynić pierwsze kroki w tym kierunku... :)
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Przesyłam noworoczne pozdrowienia.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.