Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Guzik z pętelką dają radę w pewnych sukniach w w zależności z jakiej tkaniny. Jeśli suknia jest w stylu - ja mówię na to beza, to czasami wszywamy po 4-6 troczków (wiązań) i je numerujemy, żeby ktoś później się odnalazł. Szczerze - nie lubię takich sukien. Miałam przyjemność przymierzyć kilka, jako żywy manekin i czułam się jak dzwon:) Ostatnio byłam na ślubie gdzie po 3 godzinach wszystkie troczki się zerwały :) Był alarm i po prostu szycie.
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie wszystko zależy od fasonu, rodzaju tkaniny i wielu innych rzeczy. Ostatnio szyłam właśnie suknię z trenem. W tym przypadku wystarczyły dwie pętelki i dwa haczyki od haftek - suknia jest uszyta z dwóch warstw i dlatego każda z osobna podpięta została indywidualnie. Panna młoda i jej świadkowa dostały instrukcję jak to zrobić po uroczystości zaślubin.
Ps. Chciałam nadmienić że suknia jest uszyta z lekkiej satyno-tafty i koronki.
Wrzuciła ją właśnie wczoraj na forum

--- Ostatnio edytowane 2011-07-03 10:41:34 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oczywiście wszystko zalezy od rodzaju trenu, haftki i guziki sprawdzaja się przy lekkich i krótkich trenach. Ja z reguły pracuję nad długimi i ciężkimi trenami jak na załaczniku więc podpięcie musi być solidne
http://www.sotteroandmidgley.com/dress.aspx?page=4&style=JSM1334

--- Ostatnio edytowane 2011-07-04 18:57:44 przez vanessa ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeszcze raz dzięki za wszystkie odpowiedzi. Jak tylko wróci z urlopu osoba, która ma mi to wszystko robić, to wrzuce fotki.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, czy macie jakiś pomysł jak podpiąć ten tren?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Jak byście podpieły tren tej sukni?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.